Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat DJ Hero

Wieści ze świata (Dungeon Siege III, Hunted: Kuźnia Demona, BioShock 2) 1/06/11

Jiker, 1 czerwca 2011, 13:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym projekcie twórców DJ Hero, amerykańskiej premierze Hunted: Kuźnia Demona, nowym cRPG studia Obsidian Entertainment, a także demie Dungeon Siege III. Zapraszamy do lektury.

Activision wstrzymuje prace nad marką DJ Hero

Jiker, 11 lutego 2011, 10:22

Guitar Hero nie jest jedyną muzyczną marką, której przyszłość stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Koncern Activision Blizzard podjął bowiem decyzję, że podobny los spotka DJ Hero. Przy okazji wczorajszego raportu finansowego ogłoszono, że prace nad planowaną na ten rok trzecią odsłoną serii zostały wstrzymane. Ich ponowne uruchomienie w przyszłości będzie uzależnione od wielu czynników.

O sprzedaży DJ Hero słów kilka

Jiker, 8 lipca 2010, 09:12

Dan Amrich z firmy Activision zabrał głos w sprawie sprzedaży gry muzycznej DJ Hero. Okazuje się, że pomimo niezbyt imponującego, początkowego zainteresowania produkcją, zdołała ona znaleźć na całym świecie pokaźną liczbę nabywców, dając wydawcy wyraźny sygnał w sprawie podjęcia decyzji o rozpoczęciu prac nad kontynuacją.

Wieści ze świata (God of War III, DJ Hero, Home) 11/03/10

Jiker, 11 marca 2010, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o planach twórców God of War, aktualizacji PlayStation Home, darmowych DLC do Dynasty Warriors: Strikeforce, a także nowej odsłonie cyklu Lips. Zapraszamy do lektury.

Activision zabiera głos w sprawie przyszłości marki DJ Hero

Jiker, 15 stycznia 2010, 13:15

Koncern Activision ujawnił w trakcie jednego ze spotkań poprzedzających targi muzyczne MIDEM 2010 (24-27 stycznia, Cannes), iż w produkcji znajduje się kolejna odsłona marki DJ Hero.

Francuski DJ zaangażowany w pracę nad kontynuacją DJ Hero

Jiker, 31 grudnia 2009, 10:10

42-letni, francuski DJ David Guetta wyjawił w rozmowie z redakcją serwisu Kelowna.com, że będzie jedną z osób zaangażowanych w produkcję drugiej odsłony cyklu DJ Hero. Nie musimy dodawać, że jak dotąd w sieci nie pojawiły się żadne informacje potwierdzające możliwość rozpoczęcia deweloping kontynuacji.

Słabnąca popularność serii Guitar Hero i Rock Band

Jiker, 21 grudnia 2009, 11:19

Analityk Michael Pachter z firmy Wedbush Morgan Securities sugeruje w swoim najnowszym badaniu, że w 2009 roku przychody z tytułu sprzedaży gier muzycznych w Stanach Zjednoczonych - w tym Guitar Hero i Rock Band - będą o połowę niższe aniżeli w 2008 roku, kiedy to osiągnęły poziom 1,4 miliarda dolarów.

Premiery gier w Polsce (9-15 listopada)

Vercetti, 16 listopada 2009, 08:12

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem premiery długo oczekiwanego Call of Duty: Modern Warfare 2. Szczęśliwie strzelanina Activision ukazała się w Polsce bez opóźnień, a w ślad za nią poszło też kilka innych tytułów, które zasiliły ofertę rodzimych sklepów – m.in. DJ Hero oraz WWE SmackDown vs. Raw 2010.

Trochę mniej gier muzycznych od Activision w przyszłym roku

Hed, 14 listopada 2009, 11:07

Dan Rosensweig z Activision powiedział w wywiadzie udzielonym serwisowy MCV, że w przyszłym roku zobaczymy mniej gier muzycznych od wydawcy, ale mimo tego powinniśmy się spodziewać kolejnych odsłon Guitar Hero oraz pobocznych serii Band Hero i DJ Hero. Firma zamierza też postawić w większym stopniu na rozbudowanie sieciowych aspektów powyższych produkcji.

Activision Blizzard o finansach, kolejnych Call of Duty i Guitar Hero oraz premierze StarCraft II

Maciej Śliwiński, 6 listopada 2009, 09:37

Ujawniony raport finansowy Activision Blizzard za trzeci kwartał tego roku, pokazuje, że firma jest w bardzo dobrej kondycji. Co ważniejsze jednak, podczas telefonicznej konferencji z prasą i analitykami, szefowie Activision Blizzard potwierdzili, że w przyszłym roku wydana zostanie kolejna część Call of Duty, a StarCrafta II możemy spodziewać się w pierwszej połowie roku.

DJ Hero wraz z dodatkową gitarą GRATIS

Major Doktor Upiorna, 2 listopada 2009, 15:15

Od dzisaj każdy z Was ma sposobność zakupu DJ Hero w zestawie z dedykowanym kontrolerem oraz dodatkową gitarą gratis, pozwalającą na grę w trybie kooperacji.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, DJ Hero, Champions Online) 30/10/09

Jiker, 30 października 2009, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, darmowe Unity Indie, data premiery konwersji Resident Evil 0, pierwsze DLC do DJ Hero, finanse Capcom i Square Enix i inne. Zapraszamy do lektury.

DJ Hero może sprzedawać się wolniej niż Guitar Hero

Hed, 26 października 2009, 09:15

Współtwórca serii Guitar Hero Kai Huang powiedział, że Activision nie oczekuje od DJ Hero oszałamiających wyników już na starcie. Deweloper wypowiadał się w tej kwestii na niedawnej konferencji PLAY Digital Media, podczas której wyjaśnił politykę wydawcy względem nowej marki. Najwidoczniej otrzyma ona znacznie więcej czasu na sukces niż przeciętne gry na rynku.

Płyty z hitami Jaya-Z i Eminema w specjalnej wersji DJ Hero

Hed, 11 października 2009, 14:58

Znamy listę kawałków dwóch dobrze znanych raperów – Jaya-Z oraz Eminema – które zostaną dołączone do specjalnej wersji DJ Hero, czyli tak zwanej Renegade Edition. W pakiecie z najnowszą muzyczną produkcją od firmy Activision znajdą się dwie dodatkowe płyty z najbardziej znanymi utworami dwóch zasłużonych artystów oraz jeden zupełnie nowy kawałek autorstwa Eminema.

DJ Hero w promocyjnej cenie

Major Doktor Upiorna, 7 października 2009, 15:10

Dzięki DJ Hero użytkownik stanie się samplującym, miksującym, skreczującym i robiącym płynne przejścia dyskdżokejem. Premiera gry zaplanowana została na 30 października 2009 r. Dla tych, którzy już teraz chcieliby umieścić ten tytul na swojej liście pre-orderów mamy bardzo atrakcyjną promocję.

Wieści ze świata (StarCraft II, Ratchet & Clank Future, LEGO Rock Band) 7/10/09

Jiker, 7 października 2009, 12:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: będą beta-testy nowej aktualizacji Xbox Live, Remedy planuje reedycję lub wznowienie klasycznych wyścigów Death Rally, David Bowie gwiazdą LEGO Rock Band, zwolnienia u producenta DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

DJ Hero - znamy kompletną listę utworów

ziooleck, 7 października 2009, 11:30

Nowatorskie DJ Hero stanęło u progu swojej kariery. Już 30 października każdy europejski gracz będzie mógł przekonać się czy elektroniczne brzmienie jest równie satysfakcjonujące jak gitarowe riffy. Oznacza to blisko trzy tygodnie czekania, jednak Activision już teraz wychodzi naprzeciw wszystkim spragnionym muzycznych doznań. dziś w nocy opublikowano pełną ścieżkę dźwiękową nadchodzącego tytułu

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09

Jiker, 6 października 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Lucidity od jutra w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej odsłony Rocket Knighta, Epic Mickey oficjalnie potwierdzone, Getaway 3 i Eight Days nie do końca martwe, data europejskiej premiery DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

Druga odsłona DJ Hero w planach

Hed, 1 października 2009, 11:23

Firma Activision podobno aktywnie prowadzi rozmowy z różnymi artystami, którzy mieliby się pojawić w kolejnych odsłonach serii DJ Hero lub ewentualnych pakietach DLC. Oczywiście pierwsza część zupełnie nowej serii nie została jeszcze nawet wydana, bo jej premierę przewidziano na końcówkę października tego roku. Wydawca myśli jednak przyszłościowo i ma już pewne pomysły.

Daft Punk jedną z gwiazd DJ Hero

Jiker, 13 września 2009, 11:25

DJ Hero, którego światowa premiera w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii i PlayStation 2 odbędzie się już 27 października bieżącego roku, będzie dosyć niecodziennym przedstawicielem gier muzyczno-rytmicznych pochodzących ze stajni Activision. Zaproponuje bowiem oprawę muzyczną, która zadowoli przede wszystkim fanów techno, transu, hip-hopu oraz rapu.

DJ Hero zadebiutuje 27 października

Maciej Śliwiński, 22 sierpnia 2009, 10:10

Znamy już datę premiery DJ Hero, najnowszej muzycznej produkcji znajdującej się w ofercie Activision Blizzard. Fani mechanicznych brzmień w Stanach Zjednoczonych zakupią ten tytuł 27 października, a pozostali poczekają kilka dni więcej – światowa data wydania zapowiedziana jest na „późny październik”.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Red Faction: Guerrilla, DJ Hero) 13/08/09

Jiker, 13 sierpnia 2009, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: promocyjna cena Trine na Steamie, świetne wyniki finansowe NCsoft, premiera pierwszego DLC do Red Faction: Guerrilla, zapowiedź Trackmania Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Dj Hero Renegade Edition - tylko dla melomanów

ziooleck, 30 lipca 2009, 08:50

Bez względu na gusta i upodobania nie można zaprzeczyć jednej rzeczy: współczesna muzyka niezależnie od gatunku zmierza w kierunku elektronicznych brzmień. Zdają sobie z tego sprawę nie tylko melomani, ale również ekipa z Activision, która w pocie czoła pracuje nad szumnie zapowiadanym Dj Hero. Co jednak, jeżeli jej starania nie zaspokoją najbardziej wybrednych klientów? Cóż, wtedy z pomocą przyjdzie ujawnione wczoraj wieczorem specjalne wydanie gry.

Znamy kolejne utwory z DJ Hero, Grandmaster Flash przygotuje tutorial do gry

Maciej Śliwiński, 3 lipca 2009, 09:50

Activsion nie zwalnia tempa prac nad DJ Hero. Dziś poznaliśmy kolejną listę utworów, które będziemy mogli usłyszeć w grze, a co ważniejsze, poinformowano również, że przy tworzeniu tego tytułu ważną rolę odgrywa Grandmaster Flash.