Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2009, 10:10

autor: Jiker

Francuski DJ zaangażowany w pracę nad kontynuacją DJ Hero

42-letni, francuski DJ David Guetta wyjawił w rozmowie z redakcją serwisu Kelowna.com, że będzie jedną z osób zaangażowanych w produkcję drugiej odsłony cyklu DJ Hero. Nie musimy dodawać, że jak dotąd w sieci nie pojawiły się żadne informacje potwierdzające możliwość rozpoczęcia deweloping kontynuacji.

42-letni, francuski DJ David Guetta wyjawił w rozmowie z redakcją serwisu Kelowna.com, że będzie jedną z osób zaangażowanych w produkcję drugiej odsłony cyklu DJ Hero. Nie musimy dodawać, że jak dotąd w sieci nie pojawiły się żadne informacje potwierdzające możliwość powstania kontynuacji.

Francuski DJ zaangażowany w pracę nad kontynuacją DJ Hero - ilustracja #1

David Guetta

Guetta oznajmił, że pierwsza odsłona DJ Hero była bardzo dopracowaną produkcją, a przy tym trudną. Z jego wypowiedzi dowiadujemy się, że fakt ten niezwykle przypadł mu do gustu i ułatwił podjęcie decyzji o dołączeniu do zespołu pracującego nad DJ Hero 2.

Jak dotąd temat kontynuacji DJ Hero nie został jednak oficjalnie podjęty. Rewelacji Guetty nie skomentowali ani twórcy ze studia FreeStyleGames, ani przedstawiciele wydawcy, firmy Activision.

Przypominamy, że DJ Hero zadebiutowało pod koniec października bieżącego (jeszcze) roku. Produkcja została wydana w wersjach na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i PlayStation 2. W pierwszych dniach obecności na rynku amerykańskim grę nabyło około 120 tysięcy osób, co było wynikiem zdecydowanie poniżej oczekiwań. Twórcy nie był jednak zaskoczeni rezultatem – zakładali bowiem wcześniej, że ich dzieło może sprzedawać się wolniej od marki Guitar Hero. Media określiły DJ Hero bardzo dobrym kawałkiem kodu, świetnym przede wszystkim z punktu widzenia fanów techno, transu, house’a, popu, hip-hopu i rapu.