Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2009, 12:15

autor: Jiker

Wieści ze świata (StarCraft II, Ratchet & Clank Future, LEGO Rock Band) 7/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: będą beta-testy nowej aktualizacji Xbox Live, Remedy planuje reedycję lub wznowienie klasycznych wyścigów Death Rally, David Bowie gwiazdą LEGO Rock Band, zwolnienia u producenta DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: będą beta-testy nowej aktualizacji Xbox Live, Remedy planuje reedycję lub wznowienie klasycznych wyścigów Death Rally, David Bowie gwiazdą LEGO Rock Band, zwolnienia u producenta DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

Xbox Live

Blog MTV Multiplayer informuje, że kolejna aktualizacja Xbox Live mająca wzbogacić system o wsparcie dla serwisów Facebook, Twitter i Last.fm zostanie najpierw poddana publicznym beta-testom. Rozpoczną się one w drugiej połowie bieżącego miesiąca.

Death Rally

Deweloper Remedy Entertainment, zajmujący się obecnie produkcją Alana Wake’a, złożył w amerykańskim Urzędzie Patentowym wniosek o rejestrację gry Death Rally. Najprawdopodobniej będzie ona reedycją (np. dla serwisu Good Old Games) bądź też wznowieniem (dla Xbox Live lub PlayStation Network) klasycznej gry wyścigowej z widokiem z lotu ptaka, wydanej w 1996 roku na pecety. Więcej szczegółów powinniśmy poznać już wkrótce.

LEGO Rock Band

Do grona gwiazd, które wystąpią w grze LEGO Rock Band dołączył David Bowie. Słynny muzyk zaśpiewa utworów Let’s Dance, pochodzący z pamiętnej płyty wydanej pod tym samym tytułem w roku 1983. Bowie dołączy tym samym m.in. do Iggy’ego Popa. Premiera LEGO Rock Band odbędzie się pod koniec bieżącego roku. Produkcja zostanie wydana na PlayStation 3, Xboksie 360, Nintendo DS i Wii.

Wieści ze świata (StarCraft II, Ratchet & Clank Future, LEGO Rock Band) 7/10/09 - ilustracja #1

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

30 października do sprzedaży na terenie Europy trafi nie tylko standardowa, ale i kolekcjonerska edycja gry Ratchet & Clank Future: A Crack in Time. W jej skład wejdzie płyta z grą, specjalne opakowanie, album z grafikami oraz voucher, uprawniający do pobrania z PlayStation Network ekskluzywnego poziomu. Na łamach oficjalnego, europejskiego bloga PlayStation znajdziecie film prezentujący cały zestaw.

StarCraft II

Na forum dyskusyjnym Battle.net opublikowane zostało ciekawe Q&A na temat StarCrafta II. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że swój głos podłoży w grze aż 58 aktorów. Resztę pytań i odpowiedzi przeczytajcie już sami.

Nintendo DSi

Reggie Fils-Aime – prezes amerykańskiego oddziału Nintendo – poinformował, że konsola Nintendo DSi (najnowszy model DS-a, wyposażony m.in. w kamerki cyfrowe) sprzedała się w Stanach Zjednoczonych w nakładzie 2,2 miliona egzemplarzy.

Activision/7 Studios

Z nieoficjalnych informacji podanych przez serwis Kotaku wynika, że koncern Activision zwolnił około trzydziestu pracowników 7 Studios (czyli prawdopodobnie połowę zatrudnionych osób), zespołu deweloperskiego nabytego w kwietniu bieżącego roku. W ostatnim czasie pracował on nad grą muzyczno-rytmiczną DJ Hero, której premiera odbędzie się pod koniec października.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Animal Crossing: City Folk

Nerf 2: N-Strike Elite

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Operation Flashpoint 2 Gramy!

Magicka

Fairy Tales: Three Heroes

Obscure: The Aftermath

Ostatnia aktualizacja: 2009-10-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.