Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2009, 12:40

autor: ziooleck

Przecieki ze studia Starbreeze - znamy tytuł nowego Bourne'a?

Informacje o nowej grze nawiązującej do perypetii Jasona Bourne'a dotarły do nas w pierwszym kwartale tego roku. Od tego czasu twórcy z szanowanego studia Starbreeze zamknęli usta na kłódki i zaszyli się w swoich siedzibach. Najpewniej sytuacja ta trwałaby jeszcze jakiś czas, gdyby nie CV jednego z deweloperów.

Informacje o nowej grze nawiązującej do perypetii Jasona Bourne’a dotarły do nas w pierwszym kwartale tego roku. Od tego czasu twórcy z szanowanego studia Starbreeze zamknęli usta na kłódki i zaszyli się w swoich siedzibach. Najpewniej sytuacja ta trwałaby jeszcze jakiś czas, gdyby nie CV jednego z deweloperów.

Wzorem kolegi z Microsoftu, szef ekipy dźwiękowej pracującej dla szwedzkiej firmy postanowił pochwalić się swoimi osiągnięciami. Na bogatej liście opisującej jego dorobek artystyczny widnieje projekt Bourne Ascendacy, który najprawdopodobniej oznacza nową grę o ściganym przez władze agencie. Biorąc pod uwagę nietypowy tytuł można dojść do wniosku, że produkcja tworzona w laboratoriach Starbreeze jedynie luźno nawiązuje do historii opowiedzianej przez Roberta Ludluma. Czyżby oznaczało to fabułę rozwijającą wątki z książek? Ciężko stwierdzić, jednak prace nad czwartą częścią ekranizacji kultowej trylogii zdają się potwierdzać tę idee.

Przecieki ze studia Starbreeze - znamy tytuł nowego Bourne'a? - ilustracja #1

Ostatnia aktualizacja: 2009-10-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.