Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2009, 13:05

autor: Jiker

Polska premiera Risen już w najbliższy piątek

Udało nam się dziś dowiedzieć, że firma Cenega Poland przyspieszyła polską premierę gry Risen, w związku z czym produkcja trafi do sklepów juz w ten piątek – tydzień wcześniej niż dotąd zapowiadano. Informację potwierdził nam PR manager dystrybutora.

Udało nam się dziś dowiedzieć, że firma Cenega Poland przyspieszyła polską premierę gry Risen, w związku z czym produkcja trafi do sklepów juz w ten piątek – tydzień wcześniej niż dotąd zapowiadano. Informację potwierdził nam PR manager dystrybutora. Chcielibyśmy również poinformować, że osoby, które będą chciały zagrać w dzieło ekipy Piranha Bytes już jutro, będą mogły zrobić to poprzez odwiedziny pobliskiego Media Marktu. Popularna sieć handlowa rozpocznie sprzedaż nowych przygód Bezimiennego nieco wcześniej niż inne sklepy.

Sugerowana, polska cena Risen to 139 złotych. W MM produkcję będzie jednak można nabyć taniej, bo za 119 złotych (podobnie zresztą, jak w wielu innych miejscach). Podana cena obowiązuje również w Sklepie gry-online.pl, w którym od dłuższego czasu możecie już składać zamówienia na dzieło studia Piranha Bytes.

Przypominamy, że dzieło studia Piranha Bytes pojawi się polskiej wersji kinowej z dodatkowymi napisami. Firma wyprodukowała również Risen w wersji na Xboksa 360, lecz ta wersja póki co nie znajduje się w planie wydawniczym Cenegi. Na koniec pragniemy Was jedynie zachęcić do lektury recenzji pecetowej edycji, którą napisał dla Was U.V. Impaler. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Ostatnia aktualizacja: 2009-10-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Risen

Risen