Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2009, 15:05

autor: Jiker

Zapowiedź targów Poznań Game Arena 2009 i konkurs z nagrodami!

Tegoroczne targi Poznań Game Arena zapowiadają się dużo ciekawiej od ostatniej edycji. W trakcie imprezy będziemy bowiem mogli pograć w dobrze zapowiadające się produkcje, być świadkami atrakcji spotykanych dotąd co najwyżej na imprezach pokroju E3 lub gamescom, ale również podyskutować z entuzjastami elektronicznej rozrywki z całej Polski.

Tegoroczne targi Poznań Game Arena zapowiadają się ciekawie. W trakcie imprezy będziemy bowiem mogli zagrać w dobrze zapowiadające się produkcje, być świadkami atrakcji spotykanych dotąd co najwyżej na imprezach jak E3 lub gamescom, ale również podyskutować z entuzjastami elektronicznej rozrywki z całej Polski. Ponadto PGA 2009 będzie niepowtarzalną okazją do spotkania ludzi, którzy zjedli na branży gier przysłowiowe zęby.

Zapowiedź targów Poznań Game Arena 2009 i konkurs z nagrodami! - ilustracja #1

Z informacji dostarczonych przez organizatorów wynika, że zgromadzeni na targach widzowie będą świadkami przedpremierowego pokazu m.in. takich tytułów, jak Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Początek. W trakcie przechadzek po terenie targów natkniemy się także na prezentacje np. Assassin’s Creed 2, a także epickiego Avatar: The Game. Na uczestników czeka również paintball, Fantasy Arena przeznaczona dla miłośników gier fabularnych, Digital Arena oraz wiele konkursów z nagrodami.

Poznań Game Arena 2009 rozpocznie się już 16 października. Pierwszy dzień targów będzie jednak przeznaczony wyłącznie dla ludzi z branży – przedstawicieli mediów i biznesu. Dni 17 i 18 października będą już natomiast świętem graczy (pawilony pozostaną otwarte w godzinach: od 10:00 do 18:00 w sobotę oraz od 10:00 do 16:00 w niedzielę). To wtedy uzyskacie możliwość zapoznania się z wymieniony wyżej atrakcjami i nie tylko. Impreza odbędzie się oczywiście w Poznaniu, na terenie zajmowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (pawilony nr 7, 7a, 8, 8a). Resztę potrzebnych informacji, w tym ceny biletów, znajdziecie na łamach oficjalnego serwisu internetowego PGA 2009. Waszej uwadze polecamy również artykuł autorstwa Guandiego, w którym opisuje on wszystkie najważniejsze elementy imprezy.

W trakcie targów będzie również miała miejsce debata na temat „Polskiego rynku gier”, w której udział wezmą przedstawiciele największych polskich firm dbających o kształt elektronicznej rozrywki w naszym kraju. Wydarzenie odbędzie się 16 października o godzinie 13:00, na scenie głównej w pawilonie 8. Debata będzie miała charakter otwarty, co oznacza, że uczestnicy spotkania dyskutować będą nie tylko między sobą, ale przede wszystkim z obecnymi na debacie dziennikarzami. W trakcie dyskusji podjętych zostanie szereg tematów, w tym kwestia kondycji i szans polskiego rynku gier. Rozmowa obejmie ponadto sprawę systemu PEGI i Cyfrowej Dystrybucji Gier. Jednym z uczestników debaty będzie Mariusz Klamra, reprezentujący GRY-OnLine S.A.

Konkurs PGA 2009

Na koniec chcielibyśmy zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym macie szansę wygrać 10 tradycyjnych (tradycyjnych, nie elektronicznych) biletów na PGA 2009 – na dwa, otwarte dla wszystkich, dni targów. Bilety będą czekały w punkcie informacyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zwycięzcy będą mogli odebrać je podając specjalne hasło oraz okazując dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Aby wziąć udział w konkursie musicie odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

 • W którym roku odbyły się I Targi Poznańskie? (nie pytamy o pierwsze PGA)

Konkurs trwa do piątku, do godziny 11:00. Odpowiedzi prosimy wysyłać pod adres [email protected], wpisując w temacie maila hasło: PGA 2009, zaś w treści maila swój login na www.gry-online.pl.

Aktualizacja: Konkurs został rozwiązany. Bilety na Poznań Game Arena 2009 wygrali użytkownicy:

 • pputrycz
 • Wiedzmin721
 • zaquuu
 • toklaw
 • magwisienka
 • grevious
 • bori
 • Sakulec
 • buba182
 • MMKAJ

Gratulujemy serdecznie i życzymy udanej zabawy.

Ostatnia aktualizacja: 2009-10-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry