Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Atomic Heart

Atomic Heart na nowym, 8-minutowym gameplayu

grim_reaper, 1 lutego 2023, 14:41

Powoli zbliżamy się do premiery gry Atomic Heart. W związku z tym twórcy przygotowali kolejny materiał z nowej produkcji. Tym razem do sieci trafił 8-minutowy gameplay.

Nie zanosi się na kolejną obsuwę Atomic Heart - jest złoty status

Entelarmer, 25 stycznia 2023, 20:03

Zloty status Atomic Heart oznacza, że gra najpewniej ukaże się zgodnie z planem. Szkoda tylko, iż karta gry na Steamie nadal nie potwierdza implementacji Denuvo.

Premiera rosyjskiej gry Atomic Heart w rocznicę wojny to zły pomysł

Adam Zechenter, 19 stycznia 2023, 16:20

Czy premiera rosyjskiej gry niemal w rocznicę inwazji tego kraju na Ukrainę to dobry pomysł? Nie. Nawet biorąc poprawkę na to, że datę wybrał zapewne zachodni wydawca, i tak wyszło słabo. Ale jest jeszcze szansa na wyprostowanie tej sytuacji.

Atomic Heart ma wyciągnąć 60 fps w 4K na PS5 i Xbox Series X

Qskan, 16 stycznia 2023, 17:25

Według deweloperów ze studia Mundfish, Atomic Heart na konsolach obecnej generacji ma radzić sobie świetnie – obiecano nam 60 klatek na sekundę w 4K.

Twórcy Atomic Heart opublikowali oświadczenie w sprawie wojny, zabrakło konkretów

hexx0, 16 stycznia 2023, 14:17

W odpowiedzi na zarzuty internautów twórcy Atomic Heart opublikowali oświadczenie prezentujące ich stanowisko w sprawie wojny na Ukrainie. Jest ono jednak mało konkretne.

14 minut z Atomic Heart; walka, eksploracja i zagadki na nowym gameplayu

grim_reaper, 13 stycznia 2023, 10:12

Do sieci trafił obszerny gameplay z Atomic Heart, czyli nadchodzącej gry studia Mundfish. Internauci dostrzegli w produkcji kilka – ich zdaniem – irytujących wad.

Atomic Heart współtworzą Polacy; nowy trailer z graficznymi wodotryskami

Agnieszka Adamus, 3 stycznia 2023, 20:48

Mundfish zdradziło nowe szczegóły związane z Atomic Heart. Wynika z nich, że nad tytułem pracują m.in. Polacy. Dodatkowo otrzymaliśmy zwiastun prezentujący szereg ulepszeń graficznych.

Nowy gameplay z Atomic Heart zdradza tonę ciekawostek o grze

hexx0, 2 grudnia 2022, 20:33

W sieci pojawił się nowy gameplay z Atomic Heart. Przybliża on rozmaite elementy gry, takie jak walka, poziom trudności, otwartość świata czy jazda samochodem.

Zobacz Atomic Heart na 8-minutowym gameplayu pełnym cudów i dziwów

hexx0, 22 listopada 2022, 19:15

Nowy gameplay z Atomic Heart zdradza wiele informacji o grze – jej estymowaną długość, poziom trudności oraz inspiracje twórców.

W Atomic Heart nawet zbieranie łupów wygląda unikalnie; nowy trailer

hexx0, 17 listopada 2022, 18:39

W sieci pojawił się nowy trailer Atomic Heart – FPS-a science fiction, w którym trafimy do retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. Prezentuje on m.in. zbieranie łupów, które wygląda równie unikalnie co cała gra.

Zobacz odjechane projekty przeciwników w Atomic Heart na nowym filmie

Agnieszka Adamus, 14 listopada 2022, 19:53

Do Internetu trafił kolejny materiał z Atomic Heart. Tym razem zaprezentowano imponujące maszyny, które staną na naszej drodze.

Nowy film z Atomic Heart przybliża cudownie dziwny sowiecki świat gry

Agnieszka Adamus, 9 listopada 2022, 19:52

W Internecie pojawił się 6-minutowy materiał z Atomic Heart prezentujący alternatywną historię Związku Radzieckiego. Nie zabrakło również nowych fragmentów gameplayu.

Na Atomic Heart znów padł cień; nowe pogłoski o chaosie w studiu

Adrian Werner, 6 listopada 2022, 08:33

W sieci pojawiły się doniesienia o problemach studia pracującego nad Atomic Heart. Deweloperzy mają narzekać na crunch, niewypłacane premie oraz duży chaos w produkcji.

10 minut gameplayu z Atomic Heart zapowiada mordercze walki z bossami

hexx0, 4 listopada 2022, 18:23

W sieci pojawił się ponad dziesięciominutowy gameplay z Atomic Heart. Zapowiada on wymagające walki z robotycznymi, morderczymi bossami.

Atomic Heart z nowym zwiastunem i datą premiery, będzie w Xbox Game Pass

hexx0, 2 listopada 2022, 14:30

Nowy trailer ujawnił datę premiery Atomic Heart – FPS-a science fiction, w którym trafimy do retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. Co więcej, tytuł zadebiutuje zarówno na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S, jak również w usłudze Xbox Game Pass.

Konkretne daty premier Frostpunka 2 i Atomic Heart; wyciek z bazy Steam

Adrian Werner, 16 marca 2022, 09:48

Najpewniej z powodu błędu administratorów Steama gracze uzyskali dostęp do nieujawnionych dat premier gier, ustalonych przez samych deweloperów.

„Rosyjski BioShock” Atomic Heart z nowym zwiastunem i terminem premiery

Maycuzai, 9 lutego 2022, 20:35

W sieci pojawił się nowy, totalnie zakręcony zwiastun gry Atomic Heart. Trzeba przyznać, że graficznie powala. Poznaliśmy również przybliżony termin premiery.

Atomic Heart chce uniknąć błędów Cyberpunka 2077. Wersja PS4 ma działać płynnie

Adrian Werner, 10 sierpnia 2021, 09:17

Studio Mundfish poinformowało, że jest już na etapie dopieszczania Atomic Heart. Ponadto twórcy zapewnili, że wersje na stare konsole będą działały płynnie.

Atomic Heart na zwiastunie rodem z ZSRR

Agnieszka Adamus, 13 czerwca 2021, 20:14

Podczas pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase pojawił się zwiastun z fragmentami gameplayu pochodzący z Atomic Heart. Nadal nie ogłoszono daty premiery.

Atomic Heart zostanie pokazane na E3; deweloper twierdzi, że „gra jest gotowa”

Agnieszka Adamus, 29 maja 2021, 09:50

Deweloper pracujący nad Atomic Heart, na oficjalnym serwerze Discord tytułu, podał, że „gra jest gotowa”, a studio skupia się na konsolowych portach. Zdradził on także, że trailer produkcji zostanie zaprezentowany na E3.

Zwiastun Atomic Heart („BioShocka z Rosji”) potwierdza tryb fotograficzny

Entelarmer, 22 marca 2021, 16:24

Studio Mundfish pochwaliło się nowym zwiastunem Atomic Heart. Tym razem twórcy tej rosyjskiej gry budzącej skojarzenia z BioShockiem oraz Preyem zaprezentowali tryb fotograficzny.

Atomic Heart - są wymagania sprzętowe gry

LuthFuin, 5 stycznia 2021, 13:39

Atomic Heart to gra, na którą twórcy z rosyjskiego studia Mundfish każą nam czekać od ponad dwóch lat. Nowy rok przyniósł jednak nowe informacje na temat nadchodzącej produkcji w postaci wymagań sprzętowych.

Atomic Heart - 7-minutowy gameplay i informacje dotyczące wersji na PS5 i XSX

Karol Laska, 11 sierpnia 2020, 21:05

W sieci pojawił się 7-minutowy zapis rozgrywki z rosyjskiej strzelanki FPP pod tytułem Atomic Heart. Ponadto twórcy postanowili opowiedzieć trochę więcej o samej grze.

Atomic Heart - rosyjski BioShock ma się dobrze; 45 minut informacji o grze

Serek, 4 lutego 2020, 10:42

W sieci pojawił się prawie 45-minutowy materiał poświęcony Atomic Heart, z którego możemy dowiedzieć się wielu kluczowych informacji o grze. Wbrew wcześniejszym doniesieniom - prace nad tytułem trwają w najlepsze.

Strzelanka RPG Atomic Heart powstaje w bólach; prezes studia nie ma pojęcia o tworzeniu gier

Vergil, 29 stycznia 2019, 14:28

Niepokojące wieści docierają do nas z Moskwy, gdzie studio Mundfish pracuje nad Atomic Heart – FPS-em wyglądającym niczym hybryda Dooma i BioShocka, której akcję osadzono w Związku Radzieckim. Prace nad projektem nie idą podobno tak, jak powinny… co jest tylko wierzchołkiem istnej góry lodowej trapiących go problemów.

Zobacz 10 minut rozgrywki z dziwnego FPS-a Atomic Heart

Aquma, 25 stycznia 2019, 10:54

W sieci pojawił się dziesięciominutowy film prezentujący rozgrywkę w Atomic Heart – nietypowej pierwszoosobowej strzelance z elementami RPG autorstwa moskiewskiego studia Mundfish.

Atomic Heart - nowe wideo pokazuje zalety ray tracingu

Adrian Werner, 28 października 2018, 13:32

Mundfish wypuściło zapis dema technologicznego retrofuturystycznego FPS-a Atomic Heart, które koncentruje się na pokazaniu zalet ray tracingu.

Poznajcie Atomic Heart – „sowiecką” hybrydę Dooma i BioShocka

Vergil, 8 maja 2018, 19:37

Jeszcze w tym roku rosyjskie studio Mundfish chce nas zabrać w podróż do alternatywnej, futurystycznej wersji Związku Radzieckiego. W Atomic Heart odwiedzimy tajną placówkę, której pracownicy poczuli na własnej skórze skutki apokalipsy zombie i buntu maszyn.