Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2021, 09:51

Atomic Heart zostanie pokazane na E3; deweloper twierdzi, że „gra jest gotowa”

Deweloper pracujący nad Atomic Heart, na oficjalnym serwerze Discord tytułu, podał, że „gra jest gotowa”, a studio skupia się na konsolowych portach. Zdradził on także, że trailer produkcji zostanie zaprezentowany na E3.

Premiera Atomic Heart może nastąpić szybciej, niż się tego spodziewamy. Jeden z twórców – Zace – na oficjalnym serwerze Discord tytułu (via The Gamer) stwierdził, że „gra jest gotowa”, a 13 czerwca, na targach E3, zaprezentowany zostanie nowy trailer. Opublikował on także grafikę, którą możecie zobaczyć powyżej.

W 2019 roku pojawiły się niepokojące doniesienia, mówiące o problemach przy produkcji Atomic Heart. Mimo to regularnie otrzymywaliśmy nowe zwiastuny, które pokazywały, że wbrew wcześniejszym informacjom gra rozwija się całkiem dobrze. Teraz, według dewelopera, projekt „jest gotowy”, a studio Mundfish osiągnęło wszystko, co sobie w związku z nim zakładało. Najbliższe miesiące poświęcone zostaną na dopracowanie konsolowych portów i doszlifowanie szczegółów. Niedługo ma także wystartować kampania reklamowa promująca tytuł.

Akcja Atomic Heart osadzona została w retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. W czasie gry wcielimy się w agenta P-3, który został oddelegowany do zbadania przyczyn utraty łączności z tajną placówką o numerze 3826.

Data premiery Atomic Heart nadal pozostaje nieznana. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X|S.

  1. Atomic Heart – oficjalna strona
E3 2021