Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 maja 2021, 10:44

Little Nightmares za darmo na Steam

Do jutra na platformie Steam można odebrać za darmo utrzymaną w konwencji horroru platformówkę 2,5D Little Nightmares.

Na platformie Steam można za darmo zdobyć Little Nightmares. Aby przypisać tytuł do biblioteki, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Trzeba mieć także na uwadze, że zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Akcja trwa do 30 maja do godziny 19:00 czasu polskiego lub do wyczerpania zapasów.

Little Nightmares to utrzymana w konwencji horroru platformówka 2,5D. W czasie przygody wcielamy się w postać małej dziewczynki znanej jako Six. Protagonistka w niewyjaśnionych okolicznościach trafia do pełnego niebezpieczeństw kompleksu Paszcza. Naszym zadaniem jest wydostanie się z ośrodka.

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której tytuł ten był rozdawany za darmo. W styczniu gra była dostępna bezpłatnie w oficjalnym sklepie Bandai Namco.

  1. Little Nightmares na Steamie
  2. Little Nightmares - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Little Nightmares – podróż do świata dziecięcych koszmarów

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej