Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 maja 2021, 10:46

Steam i Epic Games Store - 4 darmowe gry na weekend 28-30 maja 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie odebrać lub przetestować w ten weekend. Wśród nich znajdziecie Among Us, Company of Heroes 2 i Super Bomberman R Online.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy dla Was listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Among Us – do odebrania za darmo

Among Us to nietypowa gra sieciowa, w której wcielamy się w kosmonautów realizujących konkretne zadania. Niestety w grupie znajdują się osoby sabotujące całą misję. Celem gry jest poprawne wskazanie i wyeliminowanie oszustów. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 3 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Among Us w Epic Games Store
 2. Among Us - poradnik do gry

Oferty multiplatformowe

Chivalry 2 – otwarta beta na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X|S

Chivalry 2 to sieciowa gra akcji, która pozwala wcielić się w rolę średniowiecznego rycerza i brać udział w olbrzymich średniowiecznych bitwach. Do 1 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego trwa otwarta beta tytułu.

 1. Chivalry 2 w Epic Games Store
 2. Chivalry 2 w PS Store
 3. Chivalry 2 w Microsoft Store

Steam

Little Nightmares – do odebrania za darmo

Little Nightmares to utrzymana w konwencji horroru platformówka 2,5D. W czasie przygody wcielamy się w postać małej dziewczynki znanej jako Six. Naszym zadaniem jest wydostanie się z pełnego niebezpieczeństw kompleksu znanego jako Paszcza. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 30 maja do godziny 19:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Little Nightmares na Steamie
 2. Little Nightmares - poradnik do gry

Company of Heroes 2 + Ardennes Assault – do odebrania za darmo

Company of Heroes 2 to strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej. W czasie gry trafiamy do Związku Radzieckiego, a naszym zadaniem jest odparcie wojsk nazistowskich. W pakiecie znajduje się także DLC Ardennes Assault, które przenosi akcję na front zachodni, gdzie weźmiemy udział w tytułowej ofensywie w Ardenach. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 31 maja do godziny 19:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Company of Heroes 2 + Ardennes Assault na Steamie
 2. Company of Heroes 2 - poradnik do gry

Super Bomberman R Online – premiera gry free-to-play

Super Bomberman R Online to należąca do cyklu Bomberman gra utrzymana w konwencji battle royale. W czasie zabawy rywalizujemy z maksymalnie 63 innymi graczami.

 1. Super Bomberman R Online na Steamie

Due Process – darmowy weekend

Due Process to taktyczna sieciowa strzelanina. W trakcie zabawy gracze dzielą na dwie drużyny – policjantów i złodziei – a następnie toczą pojedynki na losowo generowanych mapach. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której tytuł nabędziecie za 44,99 zł. Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Due Process na Steamie

Bus Simulator 18 – darmowy weekend

Bus Simulator 18 to rozbudowany symulator, który pozwala wcielić się w kierowcę autobusu. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której tytuł nabędziecie za 38,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Bus Simulator 18 na Steamie
 2. Bus Simulator 18 - poradnik do gry

Conan Exiles – darmowy weekend

Conan Exiles to survivalowa gra akcji osadzona w uniwersum Conana Barbarzyńcy. Trzonem zabawy jest eksploracja otwartego świata i gromadzenie zasobów, które pozwolą stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania. Przez najbliższe sześć dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której tytuł nabędziecie za 42,89 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Conan Exiles na Steamie

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.