Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2022, 20:10

Zobacz odjechane projekty przeciwników w Atomic Heart na nowym filmie

Do Internetu trafił kolejny materiał z Atomic Heart. Tym razem zaprezentowano imponujące maszyny, które staną na naszej drodze.

Źrodło fot. Mundfish
i

Poznajemy kolejne informacje na temat Atomic Heart. Tym razem przedstawiono z bliska część przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Trzeba przyznać, że ich projekt robi wrażenie.

Poniższy materiał prezentuje nam cztery roboty. Każdy z nich został szczegółowo omówiony. Możemy więc nie tylko zobaczyć, jak wypadają w walce, ale również poznać ich historię. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj MA-9 Belyash. To maszyna pierwotnie zaprojektowana do prac budowlanych. Ma ona więc zdolność do transportowania ciężkich materiałów i wspinania się po płaskich powierzchniach, a dodatkowo robot ten jest w stanie miotać płomieniami.

Jeśli jesteście zainteresowani wszystkimi maszynami, to całość możecie obejrzeć poniżej.

Zaciekawionym tym, jak prezentuje się świat Atomic Heart, proponujemy zapoznać się z naszą poprzednią wiadomością. Znajdziecie tam filmik przybliżający alternatywną historię bardziej zaawansowanego technologicznie, zrobotyzowanego ZSRR, do którego trafimy w grze. Dowiecie się stamtąd również, co doprowadziło do wydarzeń przedstawionych w tytule.

Atomic Heart zadebiutuje 21 lutego 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Dodatkowo tytuł od dnia premiery będzie dostępny w abonamencie Game Pass.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Atomic Heart

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021