Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2021, 16:42

autor: Entelarmer

Zwiastun Atomic Heart („BioShocka z Rosji”) potwierdza tryb fotograficzny

Studio Mundfish pochwaliło się nowym zwiastunem Atomic Heart. Tym razem twórcy tej rosyjskiej gry budzącej skojarzenia z BioShockiem oraz Preyem zaprezentowali tryb fotograficzny.

Twórcy Atomic Heart ponownie przerwali długi okres ciszy, by podzielić się nowymi informacjami na temat gry. Tym razem studio Mundfish zaprezentowało zwiastun trybu fotograficznego. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Tryb fotograficzny pozwoli nam na uchwycenie najciekawszych momentów na szczegółowych screenach, podobnie jak w wielu innych produkcjach. Skoro o tym mowa, twórcy Atomic Heart podzielili się nowymi zrzutami ekranu na niedawno odświeżonej oficjalnej stronie gry. Atomic Heart ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Kiedy? To już pozostaje słodką tajemnicą twórców. Miejmy nadzieję, że nie będą czekać kilka lat na podzielenie się nią z graczami.

Odświeżona strona Atomic Heart przyniosła ze sobą nowe screeny. - Zwiastun Atomic Heart („BioShocka z Rosji”) potwierdza tryb fotograficzny - wiadomość - 2021-03-22
Odświeżona strona Atomic Heart przyniosła ze sobą nowe screeny.
  1. Oficjalna strona internetowa Atomic Heart