Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2021, 16:45

autor: AlexB

Poznaliśmy wydawcę Ready or Not, duchowego spadkobiercy SWAT 4

Firma Team17 podpisała umowę ze studiem Void Interactive. Na jej mocy stała się ona oficjalnym wydawcą gry Ready or Not – zapowiedzianej w 2017 roku strzelanki taktycznej w stylu cyklu SWAT.

Blisko cztery lata temu świat obiegła wiadomość, że studio Void Interactive przygotowuje grę Ready or Not – pierwszoosobową strzelankę taktyczną, która ma być swego rodzaju duchową spadkobierczynią kultowego SWAT. Przez bardzo długi czas prac nad tym tytułem jego twórcy zachowywali całkowitą samodzielność. To się jednak zmieniło. Pojawiła się bowiem informacja, że Void Interactive podpisało umowę z Team17. W jej wyniku ta druga firma stała się oficjalnym światowym wydawcą Ready or Not.

Poznaliśmy wydawcę Ready or Not, duchowego spadkobiercy SWAT 4 - ilustracja #1
Po akcji pora na przekąski.

Obie strony nie kryją zadowolenia ze świeżo nawiązanej współpracy. Cytując słowa Julio Rodrigeuza ze studia Void Interactive (via All Games Delta):

Ciężko pracowaliśmy nad tym, by Ready or Not było wciągającą oraz angażującą taktyczną strzelanką, i już udało nam się zgromadzić wokół tego tytułu podekscytowaną, pełną entuzjazmu społeczność. Jesteśmy zachwyceni, że Team17 podziela tę samą pasję i ambicje związane z tym tytułem, co my, i wspólnie dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć wciągające i pełne adrenaliny doświadczenie.

A oto, co na temat umowy z Void Interactive miał do powiedzenia Chris Coates z Team17 (również via All Games Delta):

Void Interactive to bardzo ambitne studio, a Ready or Not jest ambitną grą. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością pracy nad nią, pasuje ona do naszego szerokiego repertuaru dojrzalszych produkcji i cieszymy się, mogąc kolaborować z ekipą Void, która chce dostarczyć naprawdę wciągającą, taktyczną strzelankę opartą na działaniach drużynowych.

Przypominamy, że Ready or Not zmierza wyłącznie na PC. Jak na razie nie wiemy, kiedy oficjalnie pojawi się na rynku. Pewne jest za to, że w czerwcu tego roku odbędą się beta-testy tytułu, w ramach których będzie można sprawdzić zarówno rozgrywkę singlową, jak i wieloosobową w trybie PvP. Dostęp do wersji przedpremierowej otrzymają wszyscy, którzy już teraz zakupią produkcję w wydaniu standardowym (kosztującym obecnie 39,99 dolara, czyli około 154 złote) bądź edycji Supporter (wycenionej na 119,99 dolara, czyli mniej więcej 462 złote). Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Ready or Not