Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2022, 18:45

W Atomic Heart nawet zbieranie łupów wygląda unikalnie; nowy trailer

W sieci pojawił się nowy trailer Atomic Heart – FPS-a science fiction, w którym trafimy do retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. Prezentuje on m.in. zbieranie łupów, które wygląda równie unikalnie co cała gra.

Źrodło fot. Atomic Heart / Focus Entertainment.
i

Po dość długim okresie posuchy studio Mundfish i firma Focus Entertainment dosłownie zasypują nas informacjami i materiałami z Atomic Heart – FPS-a w realiach science fiction, w którym trafimy do retrofuturystycznej wersji Związku Radzieckiego. W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję zobaczyć morderczą walkę z bossem, cudownie dziwny sowiecki świat gry, a także arcyciekawe projekty przeciwników. Tym razem przyszła kolej na telekinetyczne zbieranie łupów.

Mechanika ta jest obecna w większości gier, więc teoretycznie nie ma w niej nic zaskakującego. Teoretycznie, bo w Atomic Heart podnoszeniu fantów – czy to z pokonanych wrogów, czy ze skrzyń, szuflad bądź innych pojemników – towarzyszą efektowne animacje. Widzimy, jak przedmioty wypadają z danego obiektu i część z nich leci w stronę protagonisty, a reszta po prostu się wysypuje. Zresztą zobaczcie sami.

Dla przypomnienia dodam, że Atomic Heart ukaże się 21 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S. Od dnia premiery tytuł będzie oferowany również w usłudze PC/Xbox Game Pass. Co istotne, gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, tj. zarówno z dubbingiem, jak i z napisami.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021