Z okazji Black Friday przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych w poszukiwaniu gier w rekordowo niskich cenach. Tutaj znajdziecie 10 najciekawszych promocji.
Za tydzień Black Friday. W związku z tym przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych, by wskazać najciekawsze gry dostępne w historycznie niskich cenach. Poniżej prezentujemy 10 wybranych tytułów. Miejcie jednak na uwadze, że oferty są ograniczone czasowo.
Barotrauma to złożony symulator okrętu podwodnego nastawiony na kooperację. Podczas przygody wcielamy się w członków załogi – każdy ma określoną rolę i wykonuje konkretne obowiązki (w teorii). W praktyce jednak nie do końca to tak działa. Jeden atak ze strony większego stworzenia i nagle wszystko wymyka się spod kontroli, a każdy robi, co tylko może, by ocalić okręt. Trzeba jednak przyznać, że tempo rozgrywki jest tu dość nierówne; albo nie dzieje się nic, albo ma miejsce mały armagedon.
Psychonauts 2 jest klasyczną trójwymiarową grą platformową, która okazała się jedną z lepiej ocenianych premier ubiegłego roku. Podczas zabawy wcielamy się w Raza – młodego telepatę pracującego dla międzynarodowej organizacji szpiegowskiej. Okazuje się, że instytucja ma kłopoty, a w jej szeregach znajduje się zdrajca, który zamierza wskrzesić złowieszczego Maligulę. Naszym zadaniem będzie poradzenie sobie z problemem.
Psychonauts 2 w Microsoft Store
Curse of the Dead Gods to hack’n’slash z elementami roguelike’a. W czasie zabawy trafiamy do fantastycznego świata i wcielamy się w bohatera pragnącego bogactwa, mocy oraz wiecznego życia. W poszukiwaniu tych rzeczy wkraczamy do pełnych niebezpieczeństw labiryntów, gdzie musimy stawić czoła potworom, pułapkom i klątwom.
Curse of the Dead Gods na GOG.com
ZASTRZEŻENIE
Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.
4

Autor: Agnieszka Adamus
Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.