Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2022, 18:46

10 gier w rekordowo niskich cenach na Black Friday

Z okazji Black Friday przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych w poszukiwaniu gier w rekordowo niskich cenach. Tutaj znajdziecie 10 najciekawszych promocji.

Źródło fot. Double Fine
i

Za tydzień Black Friday. W związku z tym przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych, by wskazać najciekawsze gry dostępne w historycznie niskich cenach. Poniżej prezentujemy 10 wybranych tytułów. Miejcie jednak na uwadze, że oferty są ograniczone czasowo.

Barotrauma za 14 zł

Barotrauma to złożony symulator okrętu podwodnego nastawiony na kooperację. Podczas przygody wcielamy się w członków załogi – każdy ma określoną rolę i wykonuje konkretne obowiązki (w teorii). W praktyce jednak nie do końca to tak działa. Jeden atak ze strony większego stworzenia i nagle wszystko wymyka się spod kontroli, a każdy robi, co tylko może, by ocalić okręt. Trzeba jednak przyznać, że tempo rozgrywki jest tu dość nierówne; albo nie dzieje się nic, albo ma miejsce mały armagedon.

Barotrauma w Green Man Gaming

Psychonauts 2 za 85,79 zł

Psychonauts 2 jest klasyczną trójwymiarową grą platformową, która okazała się jedną z lepiej ocenianych premier ubiegłego roku. Podczas zabawy wcielamy się w Raza – młodego telepatę pracującego dla międzynarodowej organizacji szpiegowskiej. Okazuje się, że instytucja ma kłopoty, a w jej szeregach znajduje się zdrajca, który zamierza wskrzesić złowieszczego Maligulę. Naszym zadaniem będzie poradzenie sobie z problemem.

Psychonauts 2 w Microsoft Store

Curse of the Dead Gods za 29,99 zł

Curse of the Dead Gods to hack’n’slash z elementami roguelike’a. W czasie zabawy trafiamy do fantastycznego świata i wcielamy się w bohatera pragnącego bogactwa, mocy oraz wiecznego życia. W poszukiwaniu tych rzeczy wkraczamy do pełnych niebezpieczeństw labiryntów, gdzie musimy stawić czoła potworom, pułapkom i klątwom.

Curse of the Dead Gods na GOG.com

Gry w historycznie niskich cenach – pozostałe oferty

  1. As Dusk Falls (polski) – 64,99 zł, Microsoft Store
  2. Far Cry 6 (polski) – 72,57 zł (-71%), Green Man Gaming
  3. Masters of Anima (angielski) – 4,39 zł (-80%), GOG.com
  4. Pilgrims (polski) – 6,29 zł (-65%), Steam
  5. Spiritfarer: Digital Deluxe Edition (angielski) – 35,97 zł (-80%), Steam
  6. Trigon: Space Story (polski) – 35,99 zł (-50%), Steam
  7. Yakuza: Like a Dragon Hero Edition (angielski) – 89,70 zł, Microsoft Store

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej