Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Two Worlds II

Two Worlds II doczekało się nowego rozszerzenia

Vergil, 7 grudnia 2017, 22:04

Krakowskie studio Reality Pump opracowało kolejne rozszerzenie do gry Two Worlds II. Multiplayerowy dodatek zatytułowany Echoes of the Dark Past jest już dostępny na platformie Steam. Sprawdźmy więc, co takiego przygotowali dla nas deweloperzy.

Premiera, której nikt nie chciał, czyli Two Worlds II HD: Call of the Tenebrae na Steamie

Movis, 14 lipca 2017, 14:27

Studio Reality Pump postanowiło w nieco dziwny sposób powtórnie wydać nowy dodatek do gry Two Worlds II. Wypuszczone miesiąc temu Call of the Tenebrae zostało oddzielone od podstawowej gry i przemianowane na niezależne DLC.

Mikrotransakcje w Two Worlds II – za kilka dolarów kup ulepszenia broni lub trochę złota

luckie, 16 czerwca 2017, 13:06

Mikrotransakcje przez niejednego uważane są za plagę dręczącą gry online, ale prawdziwy dramat zaczyna się, gdy wchodzą do produkcji stricte singleplayerowych. Wraz z najnowszą aktualizacją (i dodatkiem Call of the Tenebrae) Two Worlds II otrzymało wewnętrzny sklepik, w którym za prawdziwe pieniądze da się kupić przedmioty w grze.

Two Worlds II otrzyma dodatek Call of the Tenebrae w maju, po niemal siedmiu latach od premiery

luckie, 21 kwietnia 2017, 13:17

Fani polskiej serii RPG-ów akcji Two Worlds wkrótce będą mieli okazję, aby sięgnąć ponownie po drugą część cyklu. Premiera dodatku Two Worlds II: Call of the Tenebrae ma się odbyć pod koniec maja.

Zapowiedziano Two Worlds III oraz dwa dodatki do Two Worlds II

Jakub Mirowski, 26 marca 2016, 00:53

Jedna z lepiej ocenianych polskich gier RPG, Two Worlds II, otrzyma dwa dodatki fabularne oraz aktualizację silnika graficznego. Dodatkowo TopWare Interactive, wydawca serii, ujawnił, że studio Reality Pump rozpoczęło prace nad częścią trzecią.

Firma Cenega zapowiedziała wydanie Two Worlds II: Game of the Year Edition

Aver, 23 kwietnia 2012, 13:41

W maju polscy gracze będą mogli udać się do sklepu i zakupić rozszerzone wydanie tytułu stworzonego przez studio Reality Pump z Krakowa, zawierające podstawową wersję gry oraz dodatek Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress. Już teraz można pobrać to wydanie z platformy Muve.

Ukazał się nowy, darmowy dodatek DLC do gry Two Worlds II

Muninn, 6 kwietnia 2012, 09:32

Na oficjalnej stronie gry Two Worlds II pojawił się darmowy dodatek, który mogą ściągnąć wszyscy posiadacze komputerów PC i Mac. Zawartość DLC to nowy tryb multiplayer oraz niepublikowane wcześniej mapy.

Nowe projekty twórców serii Two Worlds

Olek, 27 marca 2012, 14:08

Deweloperzy z krakowskiego studia Reality Pump nie spoczywają na laurach i na warsztacie mają już trzy świeże projekty. Poza kolejną odsłoną cyklu Two Worlds, nad którą prace trwają już od jakiegoś czasu, niebawem powinniśmy poznać szczegóły dotyczące nowej strategii turowej przeznaczonej na urządzenia mobilne (smartfony i tablety), a także tajemniczej gry akcji z kobietą w roli głównej.

Drugi dzień jesiennej promocji na Steam (Sniper: Ghost Warrior, Fallout: New Vegas, serie Total War, Two Worlds i inne)

Sarge, 24 listopada 2011, 19:55

W serwisie dystrybucji Steam rozpoczął się drugi dzień jesiennej promocji, w ramach której oferowanych jest wiele interesujących gier w niższej cenie. Tym razem do najciekawszych propozycji zaliczyć można m.in. Fallout: New Vegas, Sniper: Ghost Warrior, czy serie Total War oraz Two Worlds.

Ruszył sklep internetowy studia Reality Pump. Dodatek do Two Words II - Pirates of the Flying Fortress - dostępny w polskiej wersji

Hed, 25 września 2011, 11:35

Twórcy Two Worlds II uruchomili własny sklep internetowy, który na razie jest jedynym oficjalnym kanałem dystrybucji najnowszego dodatku do gry, czyli Pirates of the Flying Fortress. W przyszłości studio Reality Pump zamierza opublikować w sklepie wszystkie swoje produkcje, czyli między innymi cała serię Earth 21xx oraz grę Polanie II.

Wieści ze świata (Rage, Global Agenda, Epic Games) 22/09/11

Jiker, 22 września 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Rage, darmowym rozszerzeniu do Global Agenda, braku planów nt. rozwoju marki Unreal, sądowym starciu Viacom i Harmonix, a także sklepie internetowym studia Reality Pump. Zapraszamy do lektury.

Premiera pecetowej wersji dodatku Pirates of the Flying Fortress do Two Worlds II

Hed, 21 września 2011, 15:20

W sieci pojawił się dodatek Pirates of the Flying Fortress do pecetowej wersji polskiej gry Two Worlds II. Rozszerzenie można kupić na Steamie lub w oficjalnym sklepie producenta. Potężny pakiet kosztuje niemało, ale wprowadza sporo poprawek i zupełnie nową kampanię solową.

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja

Sarge, 16 września 2011, 08:10

W Polsce zadebiutowała odświeżona wersja serii Platynowa Kolekcja, pozwalającej zakupić starsze gry nieco taniej. Tytuły wchodzące w jej skład doczekały się trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki. Do serii dodano także siedem kolejnych produkcji.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress

Wiz, 12 czerwca 2011, 09:57

W sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z oficjalnego rozszerzenia polskiej gry RPG Two Worlds II. Możecie się z nimi zapoznać w rozwinięciu wiadomości.

Pełna wersja Two Worlds II: Castle Defense zadebiutuje w maju

Sarge, 22 kwietnia 2011, 09:05

Polska firma TopWare Interactive ogłosiła datę premiery pełnej wersji Two Worlds II: Castle Defense. Jest to gra strategiczna typu tower defense autorstwa Reality Pump, której próbna edycja została udostępniona posiadaczom pecetów pod koniec ubiegłego roku.

Zapowiedziano dodatek do Two Worlds II

Adrian Werner, 16 kwietnia 2011, 07:56

Zeszłoroczna polska gra roleplaying Two Worlds II okazała się wielkim sukcesem i do dnia dzisiejszego sprzedała się w ponad 2,5 milionach egzemplarzy. Wszystkich jej fanów powinna ucieszyć nowina, że studio Reality Pump pracuje już nad pierwszym dodatkiem.

Sprzedano już 2 miliony egzemplarzy Two Worlds II, premiera części trzeciej w przyszłym roku

Adrian Werner, 20 lutego 2011, 10:36

Seria Two Worlds to jedna z najpopularniejszych marek stworzonych w naszym kraju. Podczas niedawnego zamieszania związanego z niezadowoleniem Topware z niektórych recenzji dowiedzieliśmy się, że trwają już prace nad kolejną odsłoną cyklu.

Sprzedano już 1.5 miliona egzemplarzy Two Worlds II

Sarge, 10 stycznia 2011, 09:20

Premiera polskiego RPG-a znanego pod nazwą Two Worlds II okazała się sporym sukcesem. O pierwszych tego przesłankach mogliśmy usłyszeć miesiąc temu gdy informowano nas o tym, że sprzedano ponad milion egzemplarzy tego tytułu. Na tym się jednak nie skończyło i gra zyskuje sobie kolejnych fanów.

Two Worlds II zalicza pierwszy milion

Kono, 8 grudnia 2010, 15:30

Firma TopWare Interactive z dumą powiadomiła dziś o wielkim sukcesie Two Worlds II. Polski RPG, zbierający pozytywne opinie w zarówno w kraju jak i na świecie, rozszedł się w liczbie ponad miliona egzemplarzy w ciągu trzech tygodni od swojej premiery. Liczby te muszą budzić podziw, gdyż gra oficjalnie nie zadebiutowała jeszcze ani na Wyspach Brytyjskich, ani w USA.

Poradnik i Atlas Świata do Two Worlds II

Redakcja GRYOnline.pl, 16 listopada 2010, 15:00

"Poradnik do gry Two Worlds II zawiera szczegółowy opis wszystkich zadań dostępnych w grze, włącznie z przedstawieniem wszystkich możliwych rozwiązań i zakończeń oraz ich konsekwencji w dalszej rozgrywce. Natomiast Atlas Świata- informacje dotyczące rozwoju postaci, zestaw porad, kompendium wiedzy na temat magii i zaklęć oraz szczegółowe mapy całej krainy."

Polska premiera Two Worlds II

Rock Alone, 12 listopada 2010, 08:35

Two Worlds II debiutuje dzisiaj na polskim rynku, a tymczasem na zachodzie zaczynają się pojawiać pierwsze nieśmiałe recenzje gry. Wiele wskazuje na to, że studio Reality Pump spełniło pokładane w nim nadzieje, a deweloperom udało się stworzyć całkiem udaną produkcję.

Edycja Kolekcjonerska gry Two Worlds II wycofana ze sprzedaży w Polsce

Jiker, 10 listopada 2010, 13:16

Firma CD Projekt poinformowała, że z przyczyn niezależnych od wydawcy Edycja Kolekcjonerska pecetowej cRPG Two Worlds II nie będzie dostępna na polskim rynku. Wiadomość ujrzała światło dzienne niespodziewanie, na dwa dni przed oficjalną premierą gry w Polsce.

Two Worlds II - porównanie graficzne trzech wersji

Adrian Werner, 5 listopada 2010, 18:41

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że Two World II to obecnie jedna z najbardziej oczekiwanych polskich produkcji. Jej dodatkowym atutem jest fakt, że gra wydana zostanie nie tylko na PC, ale również na konsole. Serwis Gamestar zadał sobie trud porównania grafiki poszczególnych wersji.

Porównanie graficzne Two Worlds II

Sarge, 29 października 2010, 12:05

Przed wydaniem każdej bardziej oczekiwanej produkcji, palącą kwestią wśród użytkowników pecetów pozostaje jej wydajność na słabszym sprzęcie. Jeśli czekacie na grę Two Worlds II od polskiego studia Reality Pump i chcielibyście zobaczyć, jak wygląda ona na skrajnie różnych ustawieniach graficznych, powinniście sprawdzić najnowsze porównanie opublikowane przez niemiecki serwis PC Games.

Znamy datę premiery pecetowego Two Worlds II w Polsce

Hed, 18 października 2010, 11:05

Firma CD Projekt potwierdziła nową datę wydania pecetowej wersji gry Two Worlds II w Polsce. Produkcja krakowskiego studia Reality Pump rzeczywiście została opóźniona i pojawi się w rodzimych sklepach 12 listopada tego roku, czyli w trzy dni po premierze europejskiej. Terminy premier edycji konsolowych poznamy wkrótce.