Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Two Worlds II: Echoes of the Dark Past (PC)
OkładkaTwo Worlds II: Echoes of the Dark Past (PC)

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past PC

Niesamodzielne rozszerzenie do gry Two Worlds II, w którym gracze badają pradawne ruiny ulokowane na wschodzie krainy Antaloor. Dodatek wprowadza trzy nowe mapy do trybu multiplayer, ponad trzysta elementów wyposażenia oraz zupełnie nowych przeciwników.

To jest dodatek do gry Two Worlds II.

RPG | TPP | fantasy | kooperacja

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past Premiera PC

7grudnia2017

Steam

7grudnia2017

producent: Reality Pump wydawca: TopWare Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Two Worlds II: Echoes of the Dark Past

Dark Souls III

Dragon Age: Inkwizycja

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Echoes of the Dark Past to tytuł niesamodzielnego rozszerzenia do gry Two Worlds II, za którego opracowaniem stoją autorzy oryginału, czyli krakowskie studio Reality Pump. Add-on został wydany na platformie PC, a powstał z myślą o multiplayerowej rozgrywce.

Fabuła

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past przenosi graczy na wschód fantastycznej krainy Antaloor, gdzie główny bohater trafia na zaproszenie doktora Lavariusa z Uniwersytetu Veneficus w Nowym Ashos. Zadaniem protagonisty jest zbadanie tajemniczych ruin siedziby pradawnego zakonu Tenebrae. Odkąd ugrupowanie przestało istnieć, wrót tej budowli nie przekroczył ponoć żaden człowiek. Z uwagi na fakt, że według plotek mają się tam mieścić nieprzebrane skarby, nasz podopieczny nie jest jedynym poszukiwaczem przygód, który zapuścił się w te rejony, nie bacząc na starożytne zło, jakie podobno się tam czai.

Mechanika

Wydane na platformę PC Two Worlds II: Echoes of the Dark Past wprowadza zadania fabularne i misje poboczne rozsiane na trzech mapach – mowa o The Forbidden Mines, The Begrimed Grotto oraz The Ancient Temple. Poza tym rozszerzenie zawiera nowe karty magiczne (dzięki nim możemy przyzwać na pole walki rozmaitych pomocników), ponad trzysta elementów wyposażenia (od nowych rodzajów broni, przez ubrania, skończywszy na pancerzach), dwadzieścia barwników, a także kolejnych przeciwników. Dodatkowo wprowadza również ołtarze Tenebrae, gdzie możemy zregenerować nadwątlone siły i manę, skrzynie z kryształami mocy czy pomniejsze usprawnienia pokroju zwiększenia poziomu potworów.

Kwestie techniczne

Na potrzeby Two Worlds II: Echoes of the Dark Past przygotowano zupełnie nowy soundtrack; deweloperzy pochylili się również nad wyglądem wykorzystywanej przez nas broni. Z uwagi na fakt, że jest to dodatek niesamodzielny, wymaga on do działania podstawowej wersji gry Two Worlds II.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past cena w dniu premiery: 17,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Two Worlds II: Echoes of the Dark Past

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza
  • 8 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1/10