Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2 (PC)

Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2 PC

Niesamodzielny dodatek do gry Two Worlds II, opracowany z myślą o zabawie w trybie multiplayer.

To jest dodatek do gry Two Worlds II.

RPG | TPP | fantasy | multiplayer | polskie | kooperacja | RPG akcji

PC Windows
Okładka Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23sierpnia2018

23sierpnia2018

Steam

Echoes of the Dark Past 2 to tytuł kolejnego niesamodzielnego dodatku do gry action RPG, zatytułowanej Two Worlds II. Podobnie jak poprzednie rozszerzenie, opisywane DLC zostało opracowane przez autorów oryginału – polskie studio Reality Pump – a trafiło na platformę PC. Add-on powstał z myślą o multiplayerowej rozgrywce.

Fabuła

Historia opowiedziana w Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2 kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszym Echoes of the Dark Past. Gracz trafia w sam środek konfliktu pomiędzy ekspedycją z Uniwersytetu Veneficus i najemnikami Vanderbilt; od jego decyzji zależy, które ugrupowanie wesprze, a dokonany wybór determinuje nie tylko ścieżkę, jaką podąży fabuła, lecz także to, których zadań będzie mógł się podjąć.

Mechanika

Wydane na platformę PC Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2 nie wprowadza zmian w mechanice rozgrywki; zamiast tego autorzy skoncentrowali się na zaprojektowaniu wyżej wspomnianych questów oraz sześciu nowych map. Odwiedzane przez nas lokacje obejmują zarówno pustynię (na której walczymy z demonami, hordami nieumarłych i szalonymi kanibalami lub bierzemy udział w drużynowych potyczkach PvP), podziemia wydrążone przez zakon Tenebrae (przez które próbujemy dotrzeć do starożytnego grobowca) oraz antyczne Sanktuarium Sama’Ela, gdzie, w zależności od podjętych wcześniej decyzji, czeka na nas potężny sojusznik lub śmiertelny wróg.

Kwestie techniczne

Z uwagi na fakt, że Echoes of the Dark Past 2 jest rozszerzeniem niesamodzielnym, wymaga do działania podstawowej wersji gry Two Worlds II. Dodatek nie wprowadza zmian w warstwie audiowizualnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 21,99 PLN

Gry podobne do Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2

Klasyfikacja PEGI Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.

Wymagania sprzętowe Two Worlds II: Echoes of the Dark Past 2

PC Windows

Minimalne: Intel Pentium 4 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10