Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Twierdza: Krzyżowiec II

Twierdza: Krzyżowiec II z dwoma dodatkami i nowym patchem

Kamil Zwijacz, 27 grudnia 2015, 10:33

Gra strategiczna Twierdza: Krzyżowiec II z 2014 roku doczekała się premiery dwóch dodatków oraz kolejnego patcha, który wprowadził usprawniania związane z pracami robotników.

Wieści ze świata (Tales of Symphonia HD, CoD: Advanced Warfare, Twierdza: Krzyżowiec II, Humble Bundle) 3/7/2015

Krzysztof Mysiak, 3 lipca 2015, 12:05

Dziś piszemy o zapowiedzi pecetowej wersji gry jRPG Tales of Symphonia, premierze DLC Supremacy do Call of Duty: Advanced Warfare na PC, PS3 i PS4, dodatku i łatce do strategii Twierdza: Krzyżowiec II oraz nowej promocji Humble Weekly Bundle, oferującej m.in. niedawno wydane Sunset. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twierdza: Krzyżowiec II oficjalnie debiutuje w Polsce

Marcin Skierski, 23 września 2014, 14:40

Dzisiaj na całym świecie oficjalnie zadebiutowała gra strategiczna Twierdza: Krzyżowiec II. Produkcja zespołu FireFly Studios ukazała się w naszym kraju w polskiej wersji językowej za sprawą firmy Licomp Empirical Multimedia.

Twierdza: Krzyżowiec II ozłocona; prezentacja Wilka w nowym filmie

Łukasz Szliselman, 11 września 2014, 10:12

Prace nad Twierdza: Krzyżowiec II zostały ukończone, a gra zyskała status gold. Nic nie powinno już zatem zagrozić premierze, którą ostatecznie zaplanowano na 23 września. W oczekiwaniu na grę warto rzucić okiem na nowy dziennik dewelopera przedstawiający Wilka, wymagającego dowódcę z ciężkim charakterem.

Twierdza: Krzyżowiec II – premiera opóźniona o trzy tygodnie

Krzysztof Mysiak, 22 sierpnia 2014, 20:36

Studio FireFly poinformowało, że premiera gry Twierdza: Krzyżowiec II została opóźniona o trzy tygodnie – RTS zadebiutuje 23 września 2014 roku. Ponadto wyszło na jaw, że w naszym kraju tytuł wyda firma Licomp Empirical Multimedia, która przygotuje polską wersję językową.

Twierdza: Krzyżowiec II - poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 11 lipca 2014, 10:16

Studio FireFly ujawniło minimalne wymaganie sprzętowe gry Twierdza: Krzyżowiec II, czyli pecetowej strategii, która trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku.

Twierdza: Krzyżowiec II – poznajcie Szczura

Michał Jodłowski, 30 czerwca 2014, 12:55

Diuk de Puce, szerzej znany jako Szczur, wystąpi jako jeden z przeciwników gracza w nadchodzącym RTS-ie Twierdza: Krzyżowiec II. Twórcy gry przygotowali filmik, w którym przedstawiają tego adwersarza i opowiadają o tym, czego można się po nim spodziewać.

Twierdza: Krzyżowiec II – ponad 30-minutowy gameplay oraz wywiad z E3

Michał Jodłowski, 13 czerwca 2014, 14:52

Podczas targów E3 Nick Tannahil, kierownik ds. marketingu studia Firefly, zaprezentował ponad 30-minutowy gameplay z gry Twierdza: Krzyżowiec II. Omówił on wszystkie ważniejsze elementy rozgrywki. Kevin VanOrd, redaktor serwisu Gamespot, przeprowadził także wywiad z Paulem Harrisem, starszym producentem Twierdzy: Krzyżowiec II.

Twierdza: Krzyżowiec II zadebiutuje 2 września

Adrian Werner, 28 maja 2014, 10:33

Studio FireFly poinformowało, że strategia Twierdza: Krzyżowiec II ukaże się 2 września 2014 roku. W planach jest jedynie wersja pecetowa i produkcja wymagać będzie aktywacji na Steamie.

Twierdza: Krzyżowiec 2 – nowy trailer

Michał Kułakowski, 29 marca 2014, 08:35

Twórcy strategii Twierdza: Krzyżowiec 2 opublikowali nowy trailer produkcji. Film skupia się na przedstawieniu możliwości rozgrywania pojedynczych scenariuszy i walki z komputerowym AI jak i żywymi przeciwnikami.

Twierdza: Krzyżowiec 2 zadebiutuje latem

Krzysztof Mysiak, 27 stycznia 2014, 19:32

Studio Firefly ogłosiło, że gra strategiczna Twierdza: Krzyżowiec 2 zadebiutuje latem 2014 roku. Twórcy uspokajają, że będą mieli dość czasu, by dopracować mechanikę zabawy, a także wyeliminować błędy.

Twierdza: Krzyżowiec 2 zostanie powiązana ze Steamem

Krzysztof Mysiak, 17 stycznia 2014, 12:41

Studio Firefly ogłosiło, że gra Twierdza: Krzyżowiec 2 (znana też jako Stronghold: Crusader II) zostanie powiązana z platformą dystrybucji cyfrowej Steam. Powodem jest chęć skoncentrowania się przez twórców na właściwej produkcji, by nie doszło do opóźnienia premiery tytułu, mającej nastąpić przed końcem 2014 roku.

Twierdza: Krzyżowiec 2 – dodatkowa kampania i kiepski stan zbiórki pieniędzy na grę

Krzysztof Mysiak, 25 września 2013, 13:56

Twórcy gry Twierdza: Krzyżowiec 2 ujawnili, że w ich nadchodzącej strategii uświadczymy rozbudowaną kampanię nie tylko dla Krzyżowców, ale również Saracenów. Niestety, cieniem na tych rewelacjach kładzie się niewielka ilość pieniędzy zebranych przez twórców na dokończenie projektu.

Twierdza: Krzyżowiec 2 – twórcy potrzebują pieniędzy na dokończenie gry

Bartosz Woldański, 31 sierpnia 2013, 11:16

Studio FireFly ruszyło ze zbiórką pieniędzy na dokończenie najnowszej strategii – Twierdza: Krzyżowiec 2. Gra aktualnie znajduje się w fazie alfa i jeśli prace pójdą zgodnie z planem, a produkcja otrzyma finansowe wsparcie graczy, premiera nastąpi w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Twierdza: Krzyżowiec 2 na pierwszym gameplayu

Bartosz Woldański, 22 sierpnia 2013, 12:42

Z okazji trwających targów gamescom udostępniono zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki ze strategii Twierdza: Krzyżowiec 2. Jest to pierwszy materiał wideo pokazujący grę w akcji – czym twórcy zaskoczą w kolejnej odsłonie rozpoznawalnej serii?

Twierdza: Krzyżowiec 2 ukaże się dopiero w 2014 roku

Marcin Skierski, 12 czerwca 2013, 11:48

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Twierdza: Krzyżowiec 2, zdradzający przesunięcie daty premiery tego tytułu. Początkowo twórcy zapewniali, że produkcja zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku, ale ostatecznie poczekamy sobie trochę dłużej.

Twierdza: Krzyżowiec 2 zostanie pokazana na targach E3

Szymon Liebert, 4 czerwca 2013, 20:30

Jeśli wypatrujecie informacji o grze Twierdza: Krzyżowiec 2, trzymajcie rękę na pulsie w przyszłym tygodniu. Produkcja studia Firefly zostanie bowiem pokazana na imprezie E3. Deweloper planuje wypuścić pierwsze obrazki i zwiastun.