Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2014, 12:55

autor: Meehow

Twierdza: Krzyżowiec II – poznajcie Szczura

Diuk de Puce, szerzej znany jako Szczur, wystąpi jako jeden z przeciwników gracza w nadchodzącym RTS-ie Twierdza: Krzyżowiec II. Twórcy gry przygotowali filmik, w którym przedstawiają tego adwersarza i opowiadają o tym, czego można się po nim spodziewać.

Oto on, sławetny de Puce, który przybędzie, aby rozprawić się ze zbiegowiskami, które nazywacie swoimi armiami. Brzmi znajomo? Fani Twierdzy z pewnością wiedzą już, o kogo chodzi i czego można się po owej osobie spodziewać w Twierdzy: Krzyżowiec II, dla pozostałych graczy twórcy przygotowali widoczny powyżej filmik, na którym przedstawiają jednego reprezentanta tzw. Wielkiej Czwórki [składającej się z adwersarzy znanych przede wszystkim z pierwszej odsłony serii – przyp. Meehovv] – Szczura. Jest on niegroźnym przeciwnikiem w charakterze worka treningowego, z którym przyjdzie się zmierzyć (a właściwie użerać, gdyż owemu adwersarzowi daleko jest do stanowienia realnego zagrożenia) grającym.

Twierdza: Krzyżowiec II ukaże się 2 września bieżącego roku na komputerach osobistych i będzie wymagać aktywacji na platformie Steam.

Twierdza: Krzyżowiec II to gra autorstwa studia Firefly, reprezentująca gatunek RTS-ów i będąca kontynuacją hitu sprzed 12 lat o tym samym tytule. Wcielamy się w niej w rolę władcy średniowiecznego zamku w okresie wypraw krzyżowych. Na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za dobrobyt i bezpieczeństwo naszych poddanych w tym burzliwym okresie, co wiąże się z koniecznością umiejętnego zbalansowania ekonomicznych i militarnych aspektów rozgrywki. Krzyżowiec II ma oferować także duże, różnorodne bitwy oraz oblężenia dzięki liczniejszym i wzbogaconym o umiejętności specjalne jednostkom.