Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2015, 12:05

autor: Draug

Wieści ze świata (Tales of Symphonia HD, CoD: Advanced Warfare, Twierdza: Krzyżowiec II, Humble Bundle) 3/7/2015

Dziś piszemy o zapowiedzi pecetowej wersji gry jRPG Tales of Symphonia, premierze DLC Supremacy do Call of Duty: Advanced Warfare na PC, PS3 i PS4, dodatku i łatce do strategii Twierdza: Krzyżowiec II oraz nowej promocji Humble Weekly Bundle, oferującej m.in. niedawno wydane Sunset. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 3 lipca):

  • Mafia II – obniżka 80% - 5,99 euro (ok. 25 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 3 lipca):

Promocja dnia (do godziny 19:00 w niedzielę, 5 lipca):

Promocja weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek, 6 lipca):

  • Anno 2070 – obniżka 75% – 7,49 euro (ok. 31 zł), WWW
  • Broforce [wczesny dostęp] – obniżka 33% – 9,32 euro (ok. 39 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 6 lipca) – obniżka cen 102 tytułów, WWW

Tales of Symphonia HD

Na ogłoszonej przed E3 komputerowej wersji Tales of Zestiria nie kończy się przybliżanie pecetowcom jRPG-owej serii Tales of. Firma Bandai Namco ogłosiła, że na początku 2016 roku na pecety (a dokładniej na Steama) trafi także Tales of Symphonia HD – odświeżona wersja gry Tales of Symphonia, która pierwotnie ukazała się w 2004 roku na konsole PlayStation 2 i GameCube. Jak wynika z oficjalnego komunikatu, nowe wydanie pod względem zawartości i wyglądu będzie pokrywało się z Tales of Symphonia Chronicles, wydanym na PlayStation 3 w 2014 roku (w Japonii jesienią 2013).

Call of Duty: Advanced Warfare – Supremacy

Supremacy – trzecie DLC do strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare – zostało udostępnione na pecetach oraz konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4. Zawiera ono cztery mapy do rozgrywek wieloosobowych oraz kolejny rozdział opowieści w kooperacyjnym trybie Exo Zombies, w którym występuje, ciekawostka, Bruce Campbell (Ashley J. Williams z filmowej trylogii Martwe zło). Rozszerzenie jest darmowe dla posiadaczy przepustki sezonowej, natomiast reszta graczy może je nabyć za 14,49 euro (ok. 61 zł).

Twierdza: Krzyżowiec II

Twierdza: Krzyżowiec II – pierwsza od lat odsłona strategicznego cyklu Stronghold, którą można uznać za całkiem udaną, wydana we wrześniu 2014 roku – doczekała się ostatnio sporej ilości dodatkowej zawartości. Na pierwszy plan wysuwa się DLC Templariusz i Książę (ang. The Templar & the Duke), które oferuje przede wszystkim dodatkową minikampanię (składającą się z siedmiu misji) oraz dwóch nowych komputerowych przeciwników wraz z unikalnymi dla nich rodzajami zamków. Tak jak poprzednie dodatki, również ten dostępny jest w cenie 4,99 euro (ok. 21 zł).

Jeśli natomiast macie chrapkę na nową zawartość, ale nie uśmiecha Wam się za nią płacić, możecie pobrać najświeższą aktualizację, oznaczoną numerem 1.0.21612. Oprócz szeregu różnorakich poprawek, oferuje ona także trzy mapy do solowego trybu potyczki i rozgrywek wieloosobowych.

Humble Bundle

W tym tygodniu promocja Humble Weekly Bundle została dedykowana (po raz drugi) grom, w których pierwsze skrzypce grają postacie kobiece. Na najniższym progu za „co łaska” dostaniemy Trine 2 z dodatkami, Lumino City i Hack ‘n’ Slash. Przekraczając średnią kwotę wpłat (w chwili pisania niniejszej wiadomości wynosi ona 4,20 dolara, czyli ok. 16 zł), otrzymamy dodatkowo A City Sleeps oraz The Marvelous Miss Take. Natomiast decydując się na wydatek w wysokości przynajmniej 12 dolarów (ok. 44 zł), wejdziemy jeszcze w posiadanie Gravity Ghost oraz świeżutkiego Sunset, które wywołało niejakie poruszenie w branży, gdy okazało się, że przez mierną sprzedaż tytułu jego twórcy, studio Tale of Tales, muszą zwinąć interes.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii….

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy: