Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2014, 10:12

autor: luckie

Twierdza: Krzyżowiec II ozłocona; prezentacja Wilka w nowym filmie

Prace nad Twierdza: Krzyżowiec II zostały ukończone, a gra zyskała status gold. Nic nie powinno już zatem zagrozić premierze, którą ostatecznie zaplanowano na 23 września. W oczekiwaniu na grę warto rzucić okiem na nowy dziennik dewelopera przedstawiający Wilka, wymagającego dowódcę z ciężkim charakterem.

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników RTS-ów, szczególnie tych z co najmniej kilkunastoletnim „stażem”. Twierdza: Krzyżowiec II zyskała status gold, co oznacza, że gra została zatwierdzona jako ukończona i wysłana do tłoczni. Do kolejnych opóźnień już zatem dojść nie powinno – a na pewno nie z winy dewelopera. Kontynuacja słynnego cyklu strategii czasu rzeczywistego zadebiutuje 23 września na PC. W naszym kraju gra trafi na półki sklepowe nakładem firmy Licomp Empirical Multimedia w pełnej polskiej wersji językowej i atrakcyjnej cenie sugerowanej 99,99 zł. Warto już teraz przejrzeć najlepsze oferty, co uczynić możecie w naszej porównywarce cenowej.

Przy tej okazji opublikowano nowy dziennik dewelopera, w którym przedstawiono profil kolejnego dowódcy, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w grze. Jest nim „stary, dobry” Wilk, najbardziej wymagający przeciwnik w Twierdzy. Stawia on przede wszystkim na silną obronę, a wiec walcząc przeciwko niemu musimy nastawić się na ciężką przeprawę przez grube mury jego twierdzy. Z jednej strony niełatwo go podejść na samym początku rozgrywki, ale im dłużej będziemy zwlekać, tym bardziej umocni on swoją pozycję, by z czasem zalać nas oddziałami ciężkozbrojnej piechoty. Więcej o samym Wilku, jak i o skutecznych taktykach przeciw niemu znajdziecie w poniższym filmie z polskimi napisami:

  1. Oficjalna strona internetowa gry Twierdza: Krzyżowiec II