Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2014, 11:05

autor: Sarge

Endless Legend - data premiery pełnej wersji strategii turowej 4X

Twórcy gry Endless Legend wraz z wydawcą podali datę premiery swojej produkcji, dotychczas sprzedawanej wyłącznie w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Okazuje się, że w pełną wersję omawianego tytułu będziemy mogli zagrać już w przyszłym tygodniu.

Endless Legend jest w tej chwili dostępne we wczesnej wersji na Steamie - Endless Legend - za tydzień premiera pełnej wersji strategii turowej 4X - wiadomość - 2014-09-11
Endless Legend jest w tej chwili dostępne we wczesnej wersji na Steamie

Zespół Amplitude Studios oraz firma Iceberg Interactive ogłosiły dokładną datę premiery pełnej wersji gry Endless Legend. Końcowy produkt zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji 18 września bieżącego roku (zapewne o godzinie 19:00), a dzień później doczekamy się premiery wersji pudełkowej. Ta turowa strategia fantasy typu 4X od dłuższego czasu była dostępna w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Produkcję można kupić od 28,79 euro (ok. 120 zł), a jej dotychczasowi nabywcy automatycznie otrzymają końcowy produkt. Warto jednak poczekać na ukazanie się jej w pudełku, bo ceny mają być znacznie bardziej atrakcyjne. Najciekawsze oferty znajdziecie w naszej porównywarce cenowej. Najtaniej grę można nabyć w Sklepie GRY-Online za 69,90 zł. Firma Techland postarała się o przygotowanie polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Z okazji dzisiejszej informacji twórcy udostępnili pełną ścieżkę dźwiękową gry pod tym adresem. Możecie ją pobrać zupełnie za darmo, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by wesprzeć kompozytora dowolną kwotą. W serwisie YouTube pojawił się również materiał wideo przedstawiający kulisy tworzenia omawianego soundtracku.

Endless Legend to turowa gra strategiczna typu 4X (eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja) osadzona w świecie fantasy. Wcielamy się we władcę niewielkiej społeczności, którą musimy poprowadzić do zwycięstwa i zbudować potężne imperium. Rozgrywka sprowadza się więc nie tylko do dbania o kwestie ekonomiczne, ale też do rozwiązywania konfliktów z innymi nacjami.