Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Forza Horizon

Wieści ze świata (CoD Infinite Warfare, Forza Horizon, Steam, Minecraft) 26/9/2016

Draug, 26 września 2016, 14:58

Dziś piszemy o dokładnych terminach beta-testów Call of Duty: Infinite Warfare, wycofaniu ze sprzedaży gry Forza Horizon, nadchodzącym odświeżeniu interfejsu Steama i nowej paczce zawartości do Minecrafta (Chinese Mythology Mash-Up Pack). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Battlefield 1, 4A Games, Forza Horizon, Tekken 7, Tokyo 42, Abatron) 6/9/2016

Draug, 6 września 2016, 14:44

Dziś piszemy o terminie zakończenia beta-testów Battlefield 1, potencjalnej grze VR od 4A Games, udostępnieniu Forza Horizon na XOne (wsteczna kompatybilność), gameplayu z trybu fabularnego w Tekken 7, docelowych platformach Tokyo 42 i o zbiórce pieniędzy na Abatron (miks RTS-a i gry akcji). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

10 najbardziej przecenianych gier obecnej generacji

Materdea, 5 czerwca 2013, 09:35

Komercyjny hicior, blockbuster - ale czy na pewno gra zasługiwała na uznanie graczy z całego świata? Może to tylko hype na dany tytuł, szczypta marketingu i pochlebne pierwsze recenzje powodowały, że po pudełko ze sklepowej półki sięgnęły miliony zapaleńców? Przyjrzyjmy się 10 najbardziej przecenianym grom obecnej generacji konsol.

Wieści ze świata (Forza Horizon, War of the Roses, NiGHTS Into Dreams) 18/12/12

Sarge, 18 grudnia 2012, 15:00

Dziś piszemy m.in. o premierze NiGHTS Into Dreams na PC, pojawieniu się rajdowego dodatku DLC do gry Forza Horizon, nadchodzącej aktualizacji do War of the Roses, a także hakerskim ataku na konta graczy w Heroes of Newerth. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rajdowe DLC do Forza Horizon zadebituje w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 15 grudnia 2012, 15:19

Mamy dobre wieści dla fanów Forza Horizon. Twórcy ujawnili szczegóły potężnego dodatku DLC, który skoncentruje się na rajdach i trafi do sprzedaży na początku przyszłego tygodnia.

Wieści ze świata (Forza Horizon, World of Warcraft, Diablo III) 28/11/12

Sarge, 28 listopada 2012, 13:40

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Forza Horizon, a także aktualizacjach World of Warcraft oraz Diablo III. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Sleeping Dogs, Natural Selection 2, Neo Geo X) 31/10/12

Sarge, 31 października 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o wydaniu dodatków DLC do gier Sleeping Dogs oraz Darksiders II, premierze sieciowej strzelaniny Natural Selection 2, a także dacie debiutu przenośnej konsoli Neo Geo X. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Forza Horizon debiutuje w Polsce

Sarge, 26 października 2012, 12:45

Forza Horizon to kolejna część popularnego cyklu wyścigowego, która dzisiaj zadebiutowała na polskim rynku. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon tworzonych przez zespół Turn 10 Studios, najnowsza produkcja została opracowana przez studio Playground Games, które zaoferowało graczom bardziej zręcznościowe podejście do tematu.

Forza Horizon Tour po Warszawie odwiedzi Katowice, Wrocław i Poznań

sathorn, 25 października 2012, 17:24

Polski oddział Microsoftu, wraz z Radiem Eska, organizuje w naszym kraju szereg imprez promujących grę Forza Horizon. Wydarzenie w Warszawie miało miejsce wczoraj, dzisiaj bawić się będą Katowice, a w następnych dniach kolejno Wrocław i Poznań. Może warto się wybrać, w końcu weekend za pasem.

Forza Horizon – szczegóły dodatku Rally i innych DLC

Hed, 17 października 2012, 17:36

Forza Horizon otrzyma dodatek off-roadowy, zatytułowany Rally, oraz wiele pakietów z samochodami. Studio Turn 10 ujawniło szczegółową rozpiskę DLC.

Wyjedź na drogi Kolorado w demie gry Forza Horizon na Xboksa 360

Aver, 9 października 2012, 14:00

W usłudze Xbox Live zostało udostępnione demo gry Forza Horizon. Jak na razie jest ono dostępne wyłącznie dla subskrybentów pakietu Gold. W przyszłym tygodniu na drogi Kolorado będą mogli wyjechać pozostali posiadacze konsoli. Ekskluzywna produkcja na urządzenie koncernu Microsoft pojawi się w sprzedaży 26 października w pełnej polskiej wersji językowej.

Forza Horizon – nowy trailer, demo na początku października

Ender, 1 października 2012, 19:05

Firma Microsoft oraz studia Playground Games i Turn 10 zaprezentowały graczom nowy trailer gry Forza Horizon. Równocześnie potwierdziły, że demo tej oczekiwanej przez fanów wyścigów gry ukaże się 9 października.

Wieści ze świata (Forza Horizon, The Walking Dead, Ravaged) 26/9/12

Sarge, 26 września 2012, 14:25

Dziś piszemy m.in. o przepustce Season Pass do gry Forza Horizon, premierze czwartego epizodu The Walking Dead, dacie debiutu strzelanki Ravaged, a także beta testach Wizardry Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12

Sarge, 19 września 2012, 13:35

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży serii Kinect Sports, premierze pecetowej wersji Tony Hawk's Pro Skater HD, ścieżce dźwiękowej z gry Torchlight II, a także dodatku DLC do Forza Horizon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Forza Horizon otrzyma pełną polską wersję. Znamy szczegóły edycji limitowanej

Hed, 12 września 2012, 14:37

Forza Horizon zostanie wydana w Polsce w dwóch wersjach: standardowej po polsku oraz limitowanej po angielsku. Druga z nich będzie zawierała kilka dodatków.

Jakie atrakcje przyniesie członkostwo VIP w grze Forza Horizon?

Sarge, 23 sierpnia 2012, 11:30

Twórcy gry Forza Horizon ujawnili, jakie korzyści spotkają graczy z członkostwem VIP w nadchodzącej odsłonie popularnej serii wyścigowej. Jest to jedna z atrakcji dostępnych w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego tytułu.

Wieści ze świata (Worms, Forza Horizon, Battlefield 3, Hard Reset) 12/7/12

Sarge, 12 lipca 2012, 12:05

Dziś piszemy m.in. o Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej gry Forza Horizon, debiucie funkcji Matches w strzelaninie Battlefield 3, darmowym dodatku DLC dla użytkowników Hard Reset, a także zapowiedzi nowej odsłony serii Worms na Facebooka. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Diablo III, Forza Horizon, Mass Effect 3) 7/6/12

Sarge, 7 czerwca 2012, 14:00

Dziś piszemy m.in. o najnowszej łatce do gry Diablo III, weekendowej akcji dla fanów Mass Effect 3, obsłudze Kinecta w Forza Horizon, a także mechanice rozgrywki w strategii Company of Heroes 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Splinter Cell: Blacklist, Gears of War: Judgement, Forza Horizon, Call of Duty: Black Ops II

Sarge, 4 czerwca 2012, 23:40

Targi E3 w Los Angeles możemy uznać za otwarte. Firma Microsoft jako pierwsza zakończyła konferencję prasową, na której mogliśmy poznać trochę szczegółów na temat nadchodzących gier na Xboksa 360. W naszej relacji znajdziecie streszczenie tego wydarzenia.

Forza Horizon na E3 2012 – premiera 23 października i nowy zwiastun

Hed, 4 czerwca 2012, 20:47

Potwierdzono datę premiery gry Forza Horizon. Produkcja studia Playground Games wyjdzie w październiku na Xboksie 360. Microsoft pokazał też nowy zwiastun kontynuacji swojej znanej serii wyścigowej.

Pierwszy screen i oficjalna okładka Forza Horizon

Ender, 17 maja 2012, 17:40

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny screen oraz finałowa wersja okładki gry Forza Horizon. Gra ma zagościć się na pólkach sklepowych jeszcze w tym roku i podobnie jak poprzednie odsłony serii będzie dostępna jedynie dla posiadaczy Xboksów 360.

Microsoft pokazał nowy film z Halo 4 i potwierdził istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes

Hed, 5 marca 2012, 16:44

Na imprezie Xbox Spring Showcase potwierdzono istnienie gier Forza Horizon oraz Fable Heroes, a także pokazano w akcji Halo 4. Microsoft wypuścił też sporo materiałów z paru innych tytułów.

Wyciekł zwiastun Forza Horizon

Adrian Werner, 3 marca 2012, 16:54

Wyciekł zwiastun gry Forza Horizon. Według zawartych w nim informacji najnowsza odsłona popularnej serii ma zadebiutować jesienią tego roku.