Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 17:24

autor: sathorn

Forza Horizon Tour po Warszawie odwiedzi Katowice, Wrocław i Poznań

Polski oddział Microsoftu, wraz z Radiem Eska, organizuje w naszym kraju szereg imprez promujących grę Forza Horizon. Wydarzenie w Warszawie miało miejsce wczoraj, dzisiaj bawić się będą Katowice, a w następnych dniach kolejno Wrocław i Poznań. Może warto się wybrać, w końcu weekend za pasem.

Frima Microsoft Polska, we współpracy z Radiem Eska, zaprasza wszystkich zainteresowanych na imprezy promujące grę Forza Horizon. Dziś w nocy Warszawiacy bawili się w klubie Platinum. Najbliższe dni to atrakcje dla mieszkańców Katowic, Wrocławia i Poznania.

Forza Horizon Tour po Warszawie odwiedzi Katowice, Wrocław i Poznań - ilustracja #1

Przystanki Forza Horizon Tour:

  • 24 października, klub Platinium, Warszawa
  • 25 października, klub Trendy, Katowice
  • 26 października, klub Daytona, Wrocław
  • 27 października, klub Baker Street, Poznań (wejścia biletowane)

Dziś, 25 października Forza Horizon Tour zawita na Śląsk, a konkretnie do katowickiego klubu Trendy. Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00. Dzień później ekipa Xbox Polska zajedzie do lokalu Daytona we Wrocławiu. Przejazd po Polsce zakończy się w sobotę w klubie Baker Street w Poznaniu. Uwaga, wejście na ostatnią z imprez jest biletowane.

Forza Horizon Tour po Warszawie odwiedzi Katowice, Wrocław i Poznań - ilustracja #2
Forza Horizon Tour po Warszawie odwiedzi Katowice, Wrocław i Poznań - ilustracja #3

Organizator obiecuje, że na każdym z przystanków na gości czekać będą stanowiska z grą, hostessy i konkursy. Do tego oczywiście dobra muzyka. Wcześniej za pośrednictwem fanpage’a Xbox 360 Polska można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania była wejściówka VIP i konsola Xbox 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.