Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Sleeping Dogs, Natural Selection 2, Neo Geo X) 31/10/12

Dziś piszemy m.in. o wydaniu dodatków DLC do gier Sleeping Dogs oraz Darksiders II, premierze sieciowej strzelaniny Natural Selection 2, a także dacie debiutu przenośnej konsoli Neo Geo X. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Section 8: Prejudice

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Section 8: Prejudice. Dzieło studia TimeGate Studios możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,24 euro (ok. 13 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Sleeping Dogs

Na łamach Steama oraz Xbox Live ukazał się dodatek DLC Nightmare in North Point do gry Sleeping Dogs. Dzisiaj po południu rozszerzenie zadebiutuje na europejskim PlayStation Network. Jest to większe DLC, w którym Wei Shen muszy zmierzyć się z martwym członkiem jednego z gangów, powracającego do życia wraz z całą armią zombiaków. Rozszerzenie kosztuje 3,99 euro (ok. 16 złotych) lub 560 punktów Microsoftu.

Neo Geo X

Firma Blaze ogłosiła, że przenośna konsola Neo Geo X zadebiutuje w Europie 6 grudnia bieżącego roku, czyli tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych. Sugerowana cena limitowanej edycji Gold (wzbogaconej o stację dokującą, dodatkowy kontroler i cartdridge z grą Ninja Master) została ustalona na poziomie 199 euro (ok. 825 złotych). Neo Geo X to przenośna konsola z zainstalowanymi fabrycznie dwudziestoma klasykami z automatów Neo Geo w wersjach anglojęzycznych. Szczegóły znajdziecie we wcześniejszej wiadomości.

Darksiders II

Wczoraj w usługach Steam oraz Xbox Live pojawił się dodatek DLC Abyssal Forge do gry Darksiders II, który dzisiaj po południu ukaże się na europejskim PlayStation Network. W jego skład wchodzi zupełnie nowy obszar (w tym m.in. dwa lochy), przeciwnicy oraz sekrety i unikalny ekwipunek do zdobycia. Gracze zmierzą się jednak nie tylko z kolejnymi rodzajami wrogów, ale także z coraz bardziej skomplikowanymi zagadkami. Rozszerzenie kosztuje 7,99 euro (ok. 32 złote) lub 800 punktów Microsoftu.

Natural Selection 2

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera sieciowej strzelaniny Natural Selection 2, która jest komercyjną kontynuacją darmowej modyfikacji gry Half-Life 2. Produkcja studia Unknown Worlds Entertainment jest sprzedawana za pośrednictwem serwisu cyfrowej dystrybucji Steam w cenie 22,99 euro (ok. 95 złotych).

Forza Horizon

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows 8 mogą pobrać darmową aplikację Forza Horizon SmartGlass Experience. Jest to interaktywna mapa dróg stanu Kolorado z gry Forza Horizon. Użytkownicy aplikacji mogą za jej pośrednictwem ustalać kolejne cele na mapie, a stosowne wskaźniki zostaną automatycznie naniesione do wspomnianej produkcji na Xboksie 360. Firma Microsoft zapowiada, że Forza Horizon SmartGlass Experience wkrótce stanie się dostępna także na „dodatkowych platformach”.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: