Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 09:55

autor: Sarge

Dodatek DLC Abyssal Forge do gry Darksiders II ukaże się za kilka dni

Pod koniec bieżącego miesiąca w usługach Steam, Xbox Live oraz PlayStation Network zadebiutuje dodatek DLC Abyssal Forge do gry Darksiders II. Wprowadzi on zupełnie nowy obszar do zwiedzania, wraz z kolejnymi rodzajami przeciwników i zagadkami do rozwiązania.

Firma THQ zapowiedziała kolejny dodatek DLC do gry Darksiders II. Pierwsze plotki na temat rozszerzenia Abyssal Forge pojawiły się przedwczoraj, gdy na twitterowym koncie serii Darksiders udostępniono screen z tego DLC.

Dodatek DLC Abyssal Forge do gry Darksiders II ukaże się za kilka dni - ilustracja #1
Abyssal Forge DLC - screen #1

Abyssal Forge ukaże się 30 października na Steamie oraz Xbox Live, a dzień później na europejskim PlayStation Network w cenie 9,99 dolarów (ok. 32 złotych bez podatku VAT) lub 800 punktów MIcrosoftu. W skład dodatku DLC wejdzie zupełnie nowy obszar (w tym m.in. dwa lochy), przeciwnicy oraz sekrety i unikalny ekwipunek do zdobycia. Gracze zmierzą się jednak nie tylko z kolejnymi rodzajami wrogów, ale także z coraz bardziej skomplikowanymi zagadkami.

Tytułowa Abyssal Forge to żywa maszyna zaprojektowana w celu okiełznania mrocznej mocy i stworzenia najpotężniejszych, legendarnych broni. Została ona opracowana przez Mad Smitha, który został zamknięty w lokacji Shadow Lands wraz ze swoim dziełem. Problem w tym, że maszyna Abyssal Forge przez cały czas konstruowała armię przeciwników, którzy obecnie zagrażają wszelkiemu istnieniu. Główny bohater, Śmierć, będzie musiał zapobiec temu niebezpieczeństwu.

Dodatek DLC Abyssal Forge do gry Darksiders II ukaże się za kilka dni - ilustracja #2
Abyssal Forge DLC - screen #2

Darksiders II w Europie zadebiutował 24 sierpnia na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Tworzona jest także wersja na Wii U, która ukaże się w okolicach premiery nowej konsoli firmy Nintendo. Oficjalnym dystrybutorem Darksiders II w naszym kraju jest firma Cenega, która postarała się o kinową lokalizację (napisy) najnowszego dzieła studia Vigil Games na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.