Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2012, 19:05

autor: Ender

Forza Horizon – nowy trailer, demo na początku października

Firma Microsoft oraz studia Playground Games i Turn 10 zaprezentowały graczom nowy trailer gry Forza Horizon. Równocześnie potwierdziły, że demo tej oczekiwanej przez fanów wyścigów gry ukaże się 9 października.

W sieci pojawił się nowy trailer gry Forza Horizon, będącej kolejną odsłoną wyjątkowo popularnej serii wyścigowej, dostępnej jedynie dla posiadaczy xboksów. Na filmie udostępnionym przez producentów zobaczymy wyłącznie fragmenty gameplayu. Dzięki nim możemy w akcji przyjrzeć się samochodom oraz krajobrazom, które towarzyszyć będą nam w trakcie rozgrywki. Zwiastun potwierdza również, że grywalne demo produkcji zostanie udostępnione 9 października. Jeżeli zdecydujemy się na jego pobranie możemy liczyć na bonusowe auto w pełnej wersji gry.

Przypomnijmy, że światową premierę nowej Forzy zaplanowano na 23 października. Trzy dni później tytuł zadebiutuje w polskich sklepach. Na półki trafi w dwóch wersjach: w standardowej, która zostanie w pełni zlokalizowana oraz w anglojęzycznej limitowanej edycji, zawierającej zestawy DLC.

  1. Oficjalna strona Forza Horizon