Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2012, 14:37

autor: Hed

Forza Horizon otrzyma pełną polską wersję. Znamy szczegóły edycji limitowanej

Forza Horizon zostanie wydana w Polsce w dwóch wersjach: standardowej po polsku oraz limitowanej po angielsku. Druga z nich będzie zawierała kilka dodatków.

Forza Horizon otrzyma pełną polską wersję. Znamy szczegóły edycji limitowanej - ilustracja #1
Forza Horizon otrzyma pełną polską wersję.

Firma Microsoft Polska poinformowała, że Forza Horizon będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, zawierającej przetłumaczone dialogi oraz napisy. Osoby, które wolą grać po angielsku będą mogły sięgnąć po edycję limitowaną, zawierającą kilka dodatków. Oba wydania – standardowe po polsku i limitowane po angielsku - trafią do sprzedaży 26 października. Zamawiając któreś z nich w ramach oferty przedpremierowej otrzymamy 5 bonusowych samochodów.

Limitowana edycja kolekcjonerska zagwarantuje dostęp do statusu VIP i będzie zawierała kilka dodatków. W metalowej wersji pudełka znajdziemy przepustkę do specjalnej zawartości: pięciu samochodów, pięciu schematów do malowania aut oraz zestawu Horizon Accelerator. Zamówienia na limitowane i standardowe wydanie można składać u wybranych sprzedawców (ich listę znajdziecie na stronie Xbox.com). Pięć bonusowych wozów to:

  1. 2012 Aston Martin Virage
  2. 2011 Mercedes-Benz SLS AMG
  3. 2010 Ferrari 458 Italia
  4. 2010 Nissan 370Z
  5. 2010 Volkswagen Golf R
Forza Horizon otrzyma pełną polską wersję. Znamy szczegóły edycji limitowanej - ilustracja #2

Forza Horizon to poboczna odsłona serii Forza Motorsport, która postawi na nieco inne podejście do tematu wyścigów szybkich samochodów. Zamiast konkretnych mistrzostw otrzymamy otwarty świat w stylu serii Burnout lub Test Drive Unlimited. Przemierzając ulice i bezdroża weźmiemy udział w różnych wydarzeniach powiązanych z tytułowym festiwalem. Gra trafi do sprzedaży 26 października w wersji na Xboksa 360.

  1. Oficjalna strona Forza Horizon