Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2012, 12:45

autor: Sarge

Forza Horizon debiutuje w Polsce

Forza Horizon to kolejna część popularnego cyklu wyścigowego, która dzisiaj zadebiutowała na polskim rynku. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon tworzonych przez zespół Turn 10 Studios, najnowsza produkcja została opracowana przez studio Playground Games, które zaoferowało graczom bardziej zręcznościowe podejście do tematu.

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry wyścigowej Forza Horizon. Dzieło studia Playground Games oferuje świeże podejście do tematyki serii i nie jest bezpośrednią kontynuacją żadnej z odsłon stworzonych przez zespół deweloperski Turn 10 Studios.

W naszym kraju tytuł został wydany w pełnej polskiej wersji językowej przez rodzimy oddział firmy Microsoft. Produkcja jest dostępna wyłącznie na Xboksa 360 w sugerowanej cenie 229,99 złotych. Z łatwością można jednak znaleźć sklepy, które oferują ją nieco taniej. Najciekawsze propozycje znajdziecie w naszej encyklopedii.

W usłudze Xbox Live dostępna jest wersja demonstracyjna Forza Horizon. Pozwala ona na wzięcie udziału w wybranych wydarzeniach wchodzących w skład Festiwalu Horizon, przetestowanie niektórych samochodów oraz swobodną eksplorację części stanu Kolorado. Niezdecydowanym polecamy również zapoznać się z naszą recenzją oraz materiałami filmowymi przygotowanymi przez serwis tvgry.pl.

Forza Horizon to bardziej zręcznościowa odsłona serii wyścigowej Forza. Cztery części Forza Motorsport zostały stworzone przez zespół Turn 10 Studios, a za najnowszą produkcję odpowiada studio Playground Games. Twórcy umożliwili graczom wzięcie udziału w tytułowym festiwalu samochodowym rozgrywanym na drogach stanu Kolorado. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zasiąść za kierownicą wielu licencjonowanych samochodów oraz wziąć udział w licznych wyścigach i pojeździć po otwartym terenie.

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.