Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 17:36

autor: Hed

Forza Horizon – szczegóły dodatku Rally i innych DLC

Forza Horizon otrzyma dodatek off-roadowy, zatytułowany Rally, oraz wiele pakietów z samochodami. Studio Turn 10 ujawniło szczegółową rozpiskę DLC.

Forza Horizon – szczegóły dodatku Rally i innych DLC - ilustracja #1
Dodatek off-roadowy i dużo samochodów – takie dodatki otrzyma Forza Horizon.

Znamy szczegóły dodatku Rally do Forza Horizon, czyli pobocznej odsłony serii wyścigów z Xboksa 360. Pakiet trafi do sprzedaży 18 grudnia na Xbox LIVE i będzie kosztował 1600 punktów Microsoftu. Jak sama nazwa wskazuje, Rally skoncentruje się na rajdach po bezdrożach Kolorado. Producent zapewnia, że fani klimatów off-roadowych otrzymają „głębsze koleiny, większe skoki i nowe typy nawierzchni”. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Wraz z powyższą zapowiedzią ujawniono szczegóły przepustki sezonowej, która będzie gwarantowała dostęp do kilku dodatków. Za cenę 4000 punktów Microsoftu dostaniemy:

  1. Month One Car Pack – pakiet, który pojawi się w dniu premiery gry (23 października) – w jego skład wejdą 2012 Ferrari 599XX Evoluzione, 2012 Gumpert Apollo Enraged, 2012 Alfa Romeo 8C Spider, 2012 Ford Mustang Boss 302 2012 Lamborghini Aventador J i 1957 Chevrolet Bel Air. Dla osób, które nie mają przepustki zestaw będzie kosztował 400 punktów Microsoftu.
  2. Sześć miesięcznych zestawów z samochodami, które będą pojawiały się od listopada 2012 roku do kwietnia 2013 roku. Każdy z nich przyniesie po sześć nowych maszyn. Cena indywidualna pakietu to 400 punktów Microsoftu.
  3. Forza Horizon Rally Expansion Pack – dodatek, którego szczegóły opisaliśmy wyżej. Osoby, które nie mają przepustki zapłacą za niego 1600 punktów Microsoftu.
  4. Pięć ekskluzywnych bonusowych samochodów – po jednym z nich na miesiąc. Nowe wozy będą pojawiały się w trzeci czwartek każdego miesiąca, od listopada 2012 roku do marca 2013 roku. Samochodem na listopad będzie 2006 Lamborghini Miura Concept.
Forza Horizon – szczegóły dodatku Rally i innych DLC - ilustracja #2

Forza Horizon to nowy pomysł firmy Microsoft i studia Turn 10 na rozwój marki Forza. Zamiast tradycyjnych wyścigów otrzymamy produkcję z otwartym światem i wieloma formami zabawy. Gra powstaje we współpracy z deweloperem Playground Games, założonym przez byłych pracowników Codemasters, Black Rock i Bizarre Creations. Premiera odbędzie się 23 października.

  1. Szczegóły DLC do Forza Horizon
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.