Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 14:30

autor: Olek

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III – zobacz klip, który zgarnął 10 000 złotych

Znamy zwycięzcę konkursu na klip wideo promujący grę Assassin's Creed III. Jurorom z polskiego oddziału firmy Ubisoft najbardziej spodobała się praca zgłoszona przez internautę ukrywającego się pod nickiem czikobulat.

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III – zobacz klip, który zgarnął 10 000 złotych - ilustracja #1
Zwycięzca konkursu na reklamę gry Assassin's Creed III przekonuje, że liczy się przede wszystkim pomysł. Planem zdjęciowym był... garaż.

Konkurs na reklamę gry Assassin's Creed III dobiegł końca. Zgodnie z oczekiwaniami, zainteresowanie było ogromne. Czytelnicy serwisów gry-online.pl oraz filmweb.pl zgłosili ponad 600 półminutowych klipów wideo promujących najnowszą odsłonę serii o przygodach asasynów. Decyzją jury z polskiego oddziału Ubisoftu główna nagroda – 10 000 złotych, trafi na konto uczestnika o nicku czikobulat, którego dzieło możecie podziwiać poniżej.

„Przede wszystkim chcielibyśmy gorąco podziękować za ogromny odzew na konkurs. Liczba prac oraz ich bardzo wysoka jakość zaskoczyła nas wszystkich. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wielu z nich. Jednak wyłonienie zwycięzcy wcale nie było trudne. To właśnie ta praca absolutnie oczarowała cały oddział Ubi Polska. Po pierwsze dlatego, że jest niezwykle oryginalna - właśnie czegoś takiego oczekiwaliśmy. Po drugie, co również bardzo ważne, powstała z materiałów własnych. Znakomita praca! Chyba po raz pierwszy przyznajemy nagrodę z tak ogromną przyjemnością. Bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy autorom!” – Grzegorz Szabla, Brand Manager Ubisoft GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Autor zwycięskiego klipu zdradził w komentarzach na YouTube kulisy powstawania filmu:

„Ten filmik został zrobiony po godzinach, bez budżetu, sprzętem do którego większość ludzi może mieć dostęp wydając 200-300 zł (pomijając aparat, który kosztuje niecałe 3000). Całość opierała się na pomyśle, nie sprzęcie. Oprócz aparatu użyliśmy kilku żarówek połączonych ze sobą w panel i starej ponad 30-40? letniej lampy żarowej kupionej na allegro za 60 zł z zamontowanymi dwoma żarówkami od halogenów za 10 zł każda” - podkreśla czikobulat w odpowiedzi na pytania zadawane w serwisie YouTube.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy!

Ogłoszenie laureatów prac wyróżnionych egzemplarzami gry Assassin's Creed III nastąpi 24 października.

  1. Zobacz wszystkie prace konkursowe