Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 14:22

autor: Hed

Tak wygląda multiplayer w Assassin’s Creed III – zwiastun po polsku

Firma Ubisoft pokazała zwiastun multiplayer gry Assassin’s Creed III. W produkcji znajdziemy kilka trybów zabawy oraz sporo nowości. Mamy dla Was ten materiał w wersji z polskimi napisami.

Tak wygląda multiplayer w Assassin’s Creed III – zwiastun po polsku  - ilustracja #1
Czym zaskoczy nas multiplayer z Assassin’s Creed III?

Firma Ubisoft przygotowała film na temat rozgrywki multiplayer z gry Assassin’s Creed III – u nas możecie zobaczyć ten materiał z polskimi napisami. Krótka prezentacja omawia takie tryby jak Deathmatch, Wolfpack oraz Domination. Część z tych nazw brzmi bardzo typowo, ale nie zapominajmy, że walka w sieci w serii Assassin’s Creed rządzi się zupełnie innymi prawami niż w większość gier. Tutaj musimy pozostawać w ukryciu i działać z zaskoczenia.

Trzecia odsłona Assassin’s Creed rozwija tryb multiplayer, który pokazano w Brotherhood. Deweloperzy szykują Deathmatch oraz parę innych form zabawy. W Wolfpack wrogowie odkryci na mapie muszą zostać wyeliminowani w określonym czasie. Domination to klasyczne przejmowanie terytorium w wersji Assassin’s Creed. Zwiastun pokazuje mapy, postacie i inne elementy. Warto pamiętać, że grając w multiplayerze poznamy dodatkową historię.

Assassin’s Creed III to kolejny rozdział serii, która ostatnio zatrzymała się na dłużej przy postaci Ezio. Tym razem otrzymamy nowego bohatera, żyjącego w innych czasach. Wraz z Connorem, w którego żyłach płynie indiańska krew, zobaczymy wydarzenia prowadzące do powstania Stanów Zjednoczonych. Podczas przygody spotkamy historyczne postacie i weźmiemy udział w bitwach. Premiera odbędzie się 31 października na konsolach i niecały miesiąc później na PC.

  1. Assassin's Creed III - zwiastun trybu wieloosobowego