Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2012, 16:07

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Poznaj historię Connora w dynamicznym zwiastunie Assassin’s Creed III

Firma Ubisoft opublikowała krótki zwiastun gry Assassin’s Creed III, który skupia się na historii Connora – głównego bohatera i jest zarazem przeglądem najważniejszych cech nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Montreal. Film zawiera polskie napisy.

Młody Ratohnhake'ton, znany jako Connor

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry Assassin’s Creed III studia Ubisoft Montreal. Nie tylko ukazuje on zarys najważniejszych momentów w życiu głównego bohatera gry, Connora – od czasów jego dzieciństwa po działania w szeregach sekty Asasynów, ale także w syntetyczny sposób prezentuje najważeniejsze cechy nadchodzącej odsłony popularnej serii przygodowych gier akcji.

Na filmie, zawierającym polskie napisy, można dostrzec wiele postaci i nowych elementów rozgrywki, które swego czasu zostały szczegółowo omówione w serii materiałów wideo poświęconych powstawaniu Assassin’s Creed III. Z pewnością zaprezentowany zwiastun może stanowić znakomitą inspirację dla osób zainteresowanych uczestnictwem w konkursie organizowanym przez serwis gry-online.pl, portal Filmweb oraz firmę Ubisoft, w którym można wygrać 10 tys. złotych.

Działania marketingowe promujące trzecią, pełnoprawną część serii Assassin’s Creed wchodzą na ostatnią prostą. Tydzień temu zaprezentowano film, który w artystyczny sposób prezentuje „bostońskie picie herbaty”. W nadchodzących tygodniach możemy prawdopodobnie liczyć na pojawienie się jeszcze większej ilości tego rodzaju materiałów.

Assassin’s Creed III ukaże się 31 października na Xboksa 360 i PlayStation 3, 23 listopada w wersji na PC, a w planach jest także wydanie na konsolę Wii U. W Polsce gra będzie zlokalizowana kinowo (z napisami). Znane są już jej wymagania sprzętowe. Wiadomo również, że przygody Connora pozostawią miejsce na kontynuację, a także otrzymają pięć dodatków DLC.