Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2012, 11:00

autor: Łukasz Malik

Konkurs Assassin's Creed III - pierwsze prace, zmiana regulaminu i dodatkowa nagroda

Na Waszą prośbę zmodyfikowaliśmy zasady wyboru dodatkowych nagród, dzięki temu do puli została dołożona dodatkowa kopia gry Assassin's Creed III.

Konkurs Assassin's Creed III - pierwsze prace, zmiana regulaminu i dodatkowa nagroda - ilustracja #1

Ogłoszony w ubiegły czwartek konkurs „Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł!” zaskoczył nas Waszym odzewem. Choć do jego zakończenia zostało jeszcze 12 dni, to już spłynęło ponad 140 klipów reklamujących przygody Connora.

W związku z licznymi prośbami i uwagami na temat sposobu przyznawania nagród dodatkowych na podstawie liczby głosów w serwisie YouTube, postanowiliśmy zmienić regulamin. Jury złożone z redaktorów serwisu gry-online.pl wybierze 3 najciekawsze klipy – każdy nagrodzimy grą Assassin's Creed III na wybraną platformę, a film, który zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma ją w edycji Join or Die. To jednak nie koniec, portal Filmweb, który jest partnerem tego konkursu, również wybierze swoją ulubioną trójkę. Jak zapewne zauważyliście, dzięki temu konkurs wzbogacił się o dodatkową kopię Assassin's Creed III w edycji Join or Die. Skonsultujemy ze sobą wyniki, by gry otrzymali różni autorzy filmów.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wykorzystywać muzykę z oficjalnych zwiastunów gry Assassin’s Creed III lub innych gier z tej serii?

Nie, utwory są często licencjonowane na potrzeby konkretnego filmu czy kreacji reklamowej, dlatego nawet sam licencjobiorca (w tym przypadku Ubisoft) nie może używać ich bez ograniczeń. W regulaminie jest dokładnie wyszczególnione z jakich utworów można korzystać w pracy konkursowej.

Czy w klipie musi pojawić się logo firmy Ubisoft i czołówka ma zawierać znacznik PEGI?

Autorzy klipów mają w tym zakresie dowolność, w razie konieczności elementy zostaną dodane w procesie montażu przez Ubisoft.

W reklamie chcę użyć napisów. W jakiej wersji językowej powinny być?

Reklamówka przygotowywana jest na polski rynek, więc odpowiedź nasuwa się sama.

Na oficjalnym kanale firmy Ubisoft nie wszystkie klipy mają rozdzielczość 1080p, jak zatem mam spełnić wymagania stawiane w regulaminie?

Wspomniany punkt odnosi się wyłącznie do materiałów przygotowanych przez użytkownika jak np. plansze czy nakręcone przez siebie filmy. Użytkownik powinien zachować źródła tych materiałów w wymienionej rozdzielczości na potrzeby sesji w studiu montażowym.

Jestem niepełnoletni, czy za zgodą rodziców mogę wziąć udział w konkursie?

Nie.

Jeszcze raz przypominamy: przed wzięciem udziału w konkursie koniecznie przeczytajcie dokładnie regulamin konkursu „Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł!”. Jeżeli macie dodatkowe pytania, wysyłajcie je na adres: [email protected].

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III