Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 13:23

autor: Góral

Na Path of Exile, darmowe RPG, uzbierano niemal milion dolarów i zapowiedziano duże rozszerzenie

Studio Grinding Gear Games poinformowało, że gracze wpłacili już na ich konto ponad 1,2 mln nowozelandzkich dolarów. Dzięki temu gra dostanie duży dodatek – Act III.

Path of Exile, nadchodzące darmowe RPG od studia Grinding Gear, uzbierało już ponad 1,2 mln nowozelandzkich dolarów (niecały milion amerykańskich) w ramach wpłat na oficjalnej stronie. Z tej okazji zapowiedziano nowy dodatek do nadchodzącej produkcji, zatytułowany Act III. Rozszerzenie będzie można wkrótce sprawdzić w otwartej becie gry, do której wciąż trwają zapisy.

Na Path of Exile, darmowe RPG, uzbierano niemal milion dolarów i zapowiedziano duże rozszerzenie - ilustracja #1

Jednak jeżeli nie możecie doczekać się testów dostępnych dla wszystkich chętnych, to jest możliwość kupienia za 10 dolarów wejściówki do zamkniętej bety, która dodatkowo daje 100 punktów do wykorzystania na różne przedmioty. Ewentualnie można wpłacić 1000 dolarów i otrzymać grę w pudełku wraz z koszulką, ścieżką dźwiękową na CD, mapą świata, specjalnym oznaczeniem na oficjalnym forum Path of Exile i innymi dodatkami. Oczywiście przygotowano więcej takich zestawów w różnych cenach, zupełnie jak na Kickstarterze.

Na Path of Exile, darmowe RPG, uzbierano niemal milion dolarów i zapowiedziano duże rozszerzenie - ilustracja #2

Act III, według słów Chrisa Wilsona, jednego z producentów gry, wzbogaci podstawową wersję aż o 50% więcej zawartości. Przemierzymy w nim tereny Sarn, gdzie zostaniemy wysłani przez generała Graviciusa, by odnaleźć ukryte, drogocenne przedmioty, które zapewnią moc i władzę. Podczas podróży zwiedzimy chociażby opuszczone przystanie, kanały czy świątynie Solaris. W tym miejscu spotkamy także magiczną armię Ribbons, opiekującą się religijnym budynkiem. Ponadto będziemy musieli zmierzyć się z siłami dowodzonymi przez Maramoa, wojownika Karui. Oprócz tego Act III wprowadzi tryb PvP.

Na Path of Exile, darmowe RPG, uzbierano niemal milion dolarów i zapowiedziano duże rozszerzenie - ilustracja #3

Path of Exile tworzone jest przez niewielkie studio z Nowej Zelandii - Grinding Gear Games. Prace nad grą toczą się już od niemal pięciu lat, kiedy to w głowach członków ekipy wykiełkował pomysł stworzenia takiego sieciowego RPG. W produkcji wcielamy się w bohatera, który został wygnany do mrocznego, postapokaliptyczego świata Wraeclast. Tytuł reprezentuje gatunek RPG akcji z losowo generowanymi mapami i przedmiotami. Jeżeli chcecie wesprzeć dewelopera kilkoma banknotami, to możecie to zrobić w tym miejscu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Path of Exile

Path of Exile