Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2012, 12:55

autor: Łukasz "Łukasz Malik" Malik

Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł!

Zapraszamy Was do konkursu, w którym za przygotowanie 30 sekundowej reklamówki gry Assassin's Creed III można wygrać 10 000 zł!

Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł! - ilustracja #1

Zasady przyznawania nagród dodatkowych zostały zmienione na prośbę użytkowników konkursu. Zapoznaj się ze zmianami w regulaminie oraz przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wraz z Ubisoftem oraz Filmwebem zapraszamy Was do wzięcia udziału w wielkim konkursie, w którym do wygrania jest 10 000 zł! Aby powalczyć o główną nagrodę należy przygotować 30 sekundowy klip promujący Assassin’s Creed III. Jest duża szansa, że film będzie częścią polskiej kampanii reklamowej gry, która trafi do sklepów już 30 października (na PC 23 listopada).

Wymagania oraz obostrzenia co do pracy konkursowej są dość spore – dlatego zanim zaczniecie rozważać wzięcie udziału w zabawie dokładnie przeczytajcie regulamin konkursu. Poniżej kilka najważniejszych punktów:

  • Klip musi mieć dokładnie 30 sekund.
  • Reklamę umieszczacie w serwisie YouTube jako odpowiedź na film video zapowiadający konkurs.
  • W tytule filmu, należy podać swoją ksywkę z gry-online.pl. Rejestracja w serwisie gry-online.pl
  • W klipie możecie korzystać z oficjalnych materiałów promocyjnych Assasin’s Creed III (oraz innych gier z serii), wszystkie filmy znajdziecie na oficjalnym kanale firmy Ubisoft w serwisie YouTube.
  • W filmie nie możecie wykorzystywać żadnych innych materiałów, do których nie posiadacie praw autorskich.
  • W pracy konkursowej możecie wykorzystać nakręcone przez siebie filmy, przygotowane napisy, plansze, animacje itp.
  • Na potrzeby konkursu udostępniamy 6 utworów muzycznych z gry Assassin’s Creed III, możecie korzystać tylko z tego podkładu (oraz jego remiksu), lub ze skomponowanej przez siebie muzyki.
  • Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
  • Prace należy umieszczać na YouTube do 14 października 2012 roku do godziny 23:59.
  • wyborze klipu zadecyduje jury złożone z pracowników polskiego oddziału firmy Ubisoft, ogłoszenie wyników nastąpi 17 października 2012.
  • Warunkiem otrzymania 10 000 zł będzie wizyta w warszawskim studiu montażowym w dniach 17 lub 18 października, gdzie klip pod okiem autora zwycięskiej pracy zostanie przygotowany do emisji.
Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł! - ilustracja #2
Pięć egzemplarzy gry Assassin’s Creed III dla użytkowników, których filmy otrzymają na YouTube najwięcej pozytywnych głosów. Autor najpopularniejszego filmu otrzyma ACIII w edycji Join or Die.

Oprócz głównej nagrody, Ubisoft ufundował także 5 kopii gry Assassin’s Creed III na wybraną platformę. Otrzyma je 5 osób, które stworzyły reklamy z największą ilością pozytywnych głosów na YouTube (łapki do góry). Autor klipu, który otrzymał najwięcej głosów na tak, otrzyma grę w edycji Join or Die.

Jeszcze raz przypominamy: przed wzięciem udziału w konkursie koniecznie przeczytajcie dokładnie regulamin konkursu „Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł!”. Jeżeli macie dodatkowe pytania, wysyłajcie je na adres: [email protected].