Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

7. rolnicze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 7. Gry o tematyce rolnicze ułożone według popularności.

PC
PC Windows97 WWW5
PlayStation
Sony PlayStation 54 Sony PlayStation 432 Sony PlayStation 35 Sony PlayStation 21 Sony PlayStation 11 PlayStation Portable2 PlayStation Vita5
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S3 Microsoft XBOX ONE30 Microsoft Xbox 3604
Microsoft Xbox
Mobile
Android16 Apple iOS18 Windows Phone3
Nintendo
Nintendo Switch28 Nintendo Wii8 Nintendo DS13 Nintendo Wii U3 Nintendo 3DS12 Game Boy Advance2 Nintendo GameCube3
WIĘCEJ
MNIEJ
Katie's Farm
Katie's Farm

Towarzyskie 30 marca 1991

Katie’s Farm to prosta gra o charakterze edukacyjnym, która przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wraz z małą dziewczynką o imieniu Katie, jej siostrą i rodzicami, gracz zwiedzi amerykańską farmę i pozna zamieszkujące ją zwierzęta oraz zastosowanie niektórych przedmiotów codziennego użytku.

PC

John Deere: Welcome To Merriweather Farm
John Deere: Welcome To Merriweather Farm

Towarzyskie 30 września 2005

John Deere: Welcome To Merriweather Farm to kolejna gra z serii programów sygnowanych nazwą firmy John Deere i dedykowanych szczególnie dzieciom. Fabuła tej produkcji została oparta na kanwie książki dla najmłodszych o tym samym tytule, wydanej przez Parachute Publishing. Dzięki takiemu zabiegowi nasi milusińscy mogą spędzić czas z książkowymi bohaterami, Johnnym Tractorem (J.T.), Allie Gatorem czy Coreyem Combine.

PC

Farming Simulator 17: Kuhn
Farming Simulator 17: Kuhn

Symulacje 14 lutego 2017

Kolejne rozszerzenie do gry Farming Simulator 17 opracowane przez autorów pierwowzoru – studio GIANTS Software. Dodatek nie oferuje żadnych nowych rozwiązań w mechanice rozgrywki, bowiem autorzy ograniczyli się do wprowadzenia osiemnastu maszyn firmy Kuhn.

PCPS4XONE

Harvest Moon: Magical Melody
Harvest Moon: Magical Melody

RPG 28 marca 2006

Harvest Moon: Magical Melody to produkcja Marvelous Interactive, wydana w 2006 roku. W grze wcielamy się w farmera, który nie tylko rywalizuje z innymi rolnikami prowadzącymi własne gospodarstwa, ale także wykonuje zadania zlecane przez różnorodne istoty.

WiiGCN

My Pokemon Ranch
My Pokemon Ranch

Strategiczne 9 czerwca 2008

My Pokemon Ranch to tytuł, w którym główną rolę odgrywają oczywiście popularne japońskie stworki. Gra skupia się na prowadzeniu farmy Pokemonów.

Wii

8-Bit Farm
8-Bit Farm

Strategiczne 2 lutego 2017

Nieskomplikowana strategia ekonomiczna studia Kairosoft, specjalizującego się w tworzeniu gier na urządzenia mobilne. Zgodnie z tytułem, w 8-bit Farm wcielamy się w zarządcę farmy, a naszym zadaniem jest maksymalizacja produkcji, ustawiczna rozbudowa gospodarstwa oraz uzyskanie jak najwyższego poziomu zadowolenia zwiedzających, którzy postanowili na własne oczy zobaczyć nasze farmerskie osiągnięcia.

ANDiOS

Funky Barn
Funky Barn

Strategiczne 30 listopada 2012

Symulator prowadzenia farmy z przymrużeniem oka. Wcielamy się w rolę początkującego rolnika i dbamy o jak najlepsze samopoczucie zwierząt, rozbudowujemy obiekty gospodarcze i odpieramy ataki kosmitów. Tytuł ten został stworzony specjalnie z myślą o wykorzystaniu wszystkich możliwości oferowanych przez kontroler Wii U GamePad.

WiiU

Farmyard Party: Featuring the Olympigs
Farmyard Party: Featuring the Olympigs

Sportowe 21 maja 2009

Niezbyt wymagająca gra sportowa, w której przystępujemy do farmerskich igrzysk sportowych. Sterujemy zabawnie wykonanymi prosiakami, biorąc udział w ośmiu różnych konkurencjach.

Wii

Funky Barn 3D
Funky Barn 3D

Strategiczne 3 kwietnia 2012

Funky Barn 3D to utrzymana w humorystycznej konwencji, zręcznościowa symulacja rolnicza z elementami strategii typu time management. Gracz wciela się w rolę rolnika, a jego zadaniem jest doprowadzić niewielkie gospodarstwo do rozkwitu. Wymaga to korzystania z rozmaitych dziwacznych maszyn oraz ciągłego pilnowania zbiorów i wyjątkowo niefrasobliwych zwierząt.

3DS

Clever Kids: Farmyard Fun
Clever Kids: Farmyard Fun

Logiczne 1 września 2008

Zestaw kilkunastu niezbyt złożonych mini-gier, tematycznie nawiązujących do przebywania na wirtualnej farmie. Możemy zajmować się rozpoznawaniem dźwiękow, łączeniem obiektów czy układaniem puzzli.

NDS