Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacje3DSPSVANDiOS
Okładka Farming Simulator 18 (3DS)
OkładkaFarming Simulator 18 (3DS)

Farming Simulator 18

Następna z dorocznych odsłon jednego z najpopularniejszych symulatorów rolniczych studia GIANTS Software. Pod względem mechaniki Farming Simulator 18 bardzo przypomina poprzednie odsłony cyklu, a zwłaszcza wydaną również na urządzeniach przenośnych grę Farming Simulator 16.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator 18 Premiera

6cze2017

3DS PSV AND iOS

Farming Simulator 18 na PSV, AND itd. to następna część serii Farming Simulator – popularnego symulatora farmy. Za projekt ponownie odpowiada studio GIANTS Software, czyli deweloper wcześniejszych odsłon cyklu. W odróżnieniu od Farming Simulator 17, gra nie ukazała się na konsolach stacjonarnych, a tylko na urządzeniach przenośnych.

Mechanika

Produkcja pod względem mechaniki rozgrywki bardzo przypomina wcześniejsze mobilne wydanie, czyli Farming Simulator 16 z 2015 roku. Gracze wcielają się w rolnika prowadzącego gospodarstwo, które mają zamiar przeobrazić w dochodowy biznes. Aby tego dokonać, będziemy musieli tradycyjnie zadbać o szereg elementów. Podstawowym jest oczywiście uprawa rozmaitych roślin – od ziemniaków, aż po rzepę. By zebrać obfite plony, należy przygotować ziemię, spulchniając ją. Następnie trzeba zasiać rośliny, dbać o nie w czasie rozwoju i dopiero po jakimś czasie cieszyć się z osiągniętych wyników. Wyprodukowany w ten sposób towar możemy następnie sprzedać i zainwestować w dalszy rozwój gospodarstwa.

W Farming Simulator 18 na PSV, AND itd. nie brakuje oczywiście szeregu licencjonowanych maszyn i urządzeń. Łącznie deweloperzy przyszykowali ponad pięćdziesiąt egzemplarzy od najbardziej znanych firm, w tym Challenger, Fendt, Massey Ferguson oraz Valtra.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Farming Simulator 18 cena w dniu premiery: 114,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 18

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
3DS
PSV
AND
iOS