Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOSPSV3DS
Okładka Farming Simulator 18 (3DS)

Farming Simulator 18

Następna z dorocznych odsłon jednego z najpopularniejszych symulatorów rolniczych studia GIANTS Software, przygotowana tym razem wyłącznie z myślą o posiadaczach handheldów PS Vita oraz Nintendo 3DS.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Farming Simulator 18 na PSV, AND itd. to następna część serii Farming Simulator – popularnego symulatora farmy. Za projekt ponownie odpowiada studio GIANTS Software, czyli deweloper wcześniejszych odsłon cyklu. W odróżnieniu od Farming Simulator 17, gra nie ukazała się na konsolach stacjonarnych, a tylko na urządzeniach przenośnych.

Mechanika

Produkcja pod względem mechaniki rozgrywki bardzo przypomina wcześniejsze mobilne wydanie, czyli Farming Simulator 16 z 2015 roku. Gracze wcielają się w rolnika prowadzącego gospodarstwo, które mają zamiar przeobrazić w dochodowy biznes. Aby tego dokonać, będziemy musieli tradycyjnie zadbać o szereg elementów. Podstawowym jest oczywiście uprawa rozmaitych roślin – od ziemniaków, aż po rzepę. By zebrać obfite plony, należy przygotować ziemię, spulchniając ją. Następnie trzeba zasiać rośliny, dbać o nie w czasie rozwoju i dopiero po jakimś czasie cieszyć się z osiągniętych wyników. Wyprodukowany w ten sposób towar możemy następnie sprzedać i zainwestować w dalszy rozwój gospodarstwa.

W Farming Simulator 18 na PSV, AND itd. nie brakuje oczywiście szeregu licencjonowanych maszyn i urządzeń. Łącznie deweloperzy przyszykowali ponad pięćdziesiąt egzemplarzy od najbardziej znanych firm, w tym Challenger, Fendt, Massey Ferguson oraz Valtra.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 114,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 18

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
3DS
PSV
AND
iOS