Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDSwitchiOS
Okładka Farming Simulator 20 (AND)
OkładkaFarming Simulator 20 (AND)

Farming Simulator 20

Gra symulacyjna reprezentująca serię rozwijaną od 2008 roku. Farming Simulator 20 opiera się na rozwiązaniach z gry Farming Simulator 19, na czele z możliwością uprawy owsa i bawełny, hodowania krów, trzody chlewnej i owiec oraz korzystania z pojazdów i maszyn marki John Deere.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Farming Simulator 20 Premiera

3gru2019

Switch AND iOS

Farming Simulator 20 jest poświęconą rolnictwu grą symulacyjną. Produkcja reprezentuje serię zapoczątkowaną w 2008 roku, a jej przygotowaniem zajęła się sprawująca pieczę nad cyklem niemiecka firma GIANTS Software.

Mechanika

Rozgrywka w Farming Simulator 20 opiera się na rozwiązaniach zaczerpniętych z gry Farming Simulator 19. Zabawa toczy się na jednej z dwóch rozległych map (jedną z nich ulokowano w Ameryce Północnej), a w jej trakcie wcielamy się w farmera, na którego barkach spoczywają wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa. Zajmujemy się więc nie tylko uprawą ziemi i zbieraniem oraz sprzedażą plonów (na liście roślin uprawnych pojawiają się między innymi bawełna oraz owies), lecz również hodowlą zwierząt (jak krowy, trzoda chlewna czy owce). Jako że pracy jest sporo, po każdym zakończonym dniu należy nam się odpoczynek, do którego obliguje nas mechanizm zmęczenia postaci.

W miarę postępów zarabiamy pieniądze, za które możemy nabywać nowe grunty, wznosić budynki gospodarcze czy wreszcie zaopatrywać się w coraz bardziej zaawansowane maszyny i narzędzia. Tych ostatnich jest tutaj ponad setka, a wśród nich prym wiodą produkty firmy John Deere.

Kwestie techniczne

Farming Simulator 20 działa w oparciu o technologię, która napędzała wcześniejsze części serii. Oprawa graficzna tej produkcji prezentuje się więc przyzwoicie, a na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza pieczołowicie zaprojektowane pojazdy i maszyny.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 20

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Switch
AND
iOS