Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOSPCWP
Okładka FarmVille 2: Country Escape (AND)
OkładkaFarmVille 2: Country Escape (AND)

FarmVille 2: Country Escape

Kolejna odsłona słynnej strategii-ekonomicznej, która zadebiutowała w serwisie społecznościowym Facebook w 2009 roku. Zabawa polega na zarządzaniu niewielkim gospodarstwem. Podczas rozgrywki staramy się je rozwijać, kupując nowe tereny uprawne, zajmując się zwierzętami itd.

Strategiczne | ekonomiczne | zagraj za darmo | rolnicze | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FarmVille 2: Country Escape Premiera

10kwi2014

AND

16kwi2014

iOS

1gru2014

PC WP

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Gry podobne do FarmVille 2: Country Escape

Graveyard Keeper

Farming Simulator 16

Clash of Clans

Jedną z najbardziej znanych serii gier casualowych jest FarmVille od firmy Zynga. Oryginalna produkcja ukazała się w 2009 roku na Facebooku, w 2012 roku pojawiła się część druga, a w 2014 wypuszczono FarmVille 2: Country Escape na urządzenia mobilne (w późniejszym czasie pojawiła się także wersja na system operacyjny Windows 8.1).

Założenia produkcji są identyczne jak w dwóch wcześniejszych częściach. Zabawę zaczynamy więc jako początkujący farmer, któremu trzeba pomóc w rozwoju gospodarstwa. To na początku jest bardzo skromne, ale wraz z biegiem czasu powiększamy jego teren, produkujemy coraz większą ilość roślin, zajmujemy się hodowlą zwierząt, łowieniem ryb itd. Zabawa urozmaicana jest przez znajdźki poukrywane na farmie oraz system nagród. Co ciekawe, z poziomu aplikacji możemy wysyłać wodę do naszego gospodarstwa na Facebooku. Rozgrywka odbywa się w trybie dla jednego gracza z elementami multiplayera, pozwalającego na handlowanie z innymi graczami.

FarmVille 2: Country Escape może się pochwalić przyjemną, trójwymiarową oprawą graficzną, przy czym akcję zawsze obserwujemy z rzutu izometrycznego.

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe FarmVille 2: Country Escape: 12+

AND
iOS
PC
WP