Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2019, 12:15

autor: Lazlo

W Farming Simulator 20 zagramy już 3 grudnia

Zapowiedziana została najnowsza odsłona serii Farming Simulator. Przenośna wersja gry oznaczona będzie numerem 20 i trafi na konsolę Nintendo Switch już 3 grudnia tego roku.

Oh Deere, John Deere! - W Farming Simulator 20 zagramy już 3 grudnia - wiadomość - 2019-09-08
Oh Deere, John Deere!

Przy okazji ostatniego Nintendo Direct Focus Home Interactive zapowiedziało, że Farming Simulator 20 trafi na Nintendo Switch już trzeciego grudnia tego roku. Do najnowszej mobilnej odsłony tytułu trafi wiele mechanik znanych z pecetowej edycji Farming Simulator 19.

Nasza mobilna farma

Najnowsza wersja tytułu na konsolę od Nintendo da nam mnóstwo możliwości prowadzenia własnej farmy i pozwoli podjąć decyzję, co chcemy uprawiać, hodować czy też z jakiego sprzętu korzystać. Wszystko to, w połączeniu z rozbudowanym światem, zapowiada się naprawdę ciekawie.

Z wartych odnotowania możliwości, które zaoferuje nam Farming Simulator 20, warto wymienić na przykład jazdę konną, znaną z edycji oznaczonej numerem 19. Na Switcha trafi także ponad 100 licencjonowanych maszyn i urządzeń marki John Deere, które wiernie odwzorowują to, co możemy znaleźć na prawdziwym gospodarstwie. Wszystkiego doświadczymy pośród malowniczych krajobrazów Ameryki Północnej.