Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2019, 09:06

autor: Adrian Werner

Doom Bone Vodka - powstaje licencjonowana wódka na kościach

Firmy Bethesda Softworks i Rebel Distillers połączyły siły w celu stworzenia Doom Bone Vodka, czyli wódki na kościach, która ma promować nadchodzącą grę Doom Eternal.

Producentem wódki jest firma Rebel Distillers. - Doom Bone Vodka - powstaje licencjonowana wódka na kościach - wiadomość - 2019-09-09
Producentem wódki jest firma Rebel Distillers.
DOOM ETERNAL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: id Software
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: FPS
  4. Platforma: PC, PS4, XONE, Switch
  5. Data premiery: 22 listopada 2019 r.

Do premiery Doom Eternal pozostały jeszcze niecałe trzy miesiące, więc będąca wydawcą produkcji firma Bethesda Softworks jest już zajęta rozkręcaniem kampanii promocyjnej. Tym razem spece od marketingu wykazali się dużą kreatywnością wymyślając wódkę związaną z tą grą.

Trunek nazwany został Doom Bone Vodka. Zgodnie z nazwą, przy produkcji alkoholu wykorzystano kości krów i byków. W takim procesie szpik jest wpierw pieczony, potem wędzony, a na końcu macerowany w alkoholu. Ostatnim krokiem jest destylacja w niskiej temperaturze.

Wódka dostępna będzie w ograniczonej ilości i na oficjalnej stronie ruszyły już pre-ordery. Butelka o pojemności 700 ml kosztuje 45 funtów, czyli ok. 242 złote. Wysyłka ma się rozpocząć pod koniec tego miesiąca.

Warto wspomnieć, że w przypadku Fallouta 76 firma wymyśliła coś podobnego w postaci Nuka Dark Rum. Ten trunek okazał się jednak sporym rozczarowaniem za sprawą brzydkiej plastikowej butelki i niespecjalnie zachwycającego smaku. Doom Bone Vodka zapowiada się bardziej atrakcyjnie.

Przypomnijmy, że Doom Eternal zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera nastąpi 22 listopada tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych. Produkcja zaoferuje pełną polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Doom Eternal – tak powinno się traktować legendy!
  3. Oficjalna strona Doom Bone Wodka