Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2019, 09:45

Megan Fox promuje Black Desert

Studio Pearl Abyss postanowiło wypromować konwersję gry Black Desert na PlayStation 4 zwiastunem, w którym główną rolę zagrała aktorka Megan Fox.

Na PC gra nosi tytuł Black Desert Online, podczas gdy na konsolach znana jest jako Black Desert. - Megan Fox promuje Black Desert - wiadomość - 2019-09-09
Na PC gra nosi tytuł Black Desert Online, podczas gdy na konsolach znana jest jako Black Desert.

Producenci gier często wykorzystują w celach promocyjnych celebrytów. Najnowszym tego przykładem stała się firma Pearl Abyss, która wyprodukowała zwiastun MMORPG-a Black Desert z Megan Fox, czyli aktorką znaną z takich filmowych serii jak Transformers czy Wojownicze żółwie ninja.

Filmik opracowano z okazji niedawnej premiery gry na PlayStation 4, więc w nim Megan Fox znajduje na pustyni pada DualShock 4.

Przypomnijmy, że Black Desert Online zadebiutowało na PC w 2015 r. na rynkach azjatyckich, a rok później ukazała się wersja anglojęzyczna. Gracze konsolowi długo musieli czekać na swoje wydania, pomimo że zapowiedziano je na początku 2017 r. Gra trafiła na Xboksa One w marcu tego roku, a na PlayStation 4 ukazała się 22 sierpnia.

Dwa lata temu gra przeszła gruntowny lifting na PC w ramach projektu nazwanego Black Desert Remastered. To na tej ulepszonej wersji bazują wydania konsolowe. Od zeszłego roku azjatyccy użytkownicy systemów iOS i Android mogą już grać w Black Desert Mobile. Wydanie anglojęzyczne ma się ukazać w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Black Desert – najpiękniejsze MMORPG na rynku
  3. Black Desert Online - poradnik do gry