Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeSwitchANDiOS
Okładka Farm Expert 2018 (Switch)

Farm Expert 2018

Farm Expert 2018 Mobile

Kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów, tym razem przygotowana z myślą o platformach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch. Tytuł pozwala wcielić się w rolnika zajmującego się swoim gospodarstwem.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Farm Expert 2018 (Switch)

producent: PlayWay

wydawca: PlayWay

Strona oficjalna

data premiery gry:

18cze2017

iOS

29cze2017

AND

30mar2018

Switch

Farm Expert 2018 w wersji na AND, Switch i iOS to kolejna odsłona serii symulatorów rolnika. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada studio PlayWay, autorzy m.in. poprzednich odsłon cyklu, a także gry Professional Farmer 2015. Tytuł został przygotowany z myślą o platformach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch.

Mechanika

W wydanym na AND, Switch i iOS Farm Expert 2018 wcielamy się w rolnika, który pielęgnuje i rozwija swoje gospodarstwo. Zajmujemy się uprawą roślin i hodowlą zwierząt, sprzedażą wyprodukowanych przez siebie produktów i kupowaniem potrzebnych nam artykułów. W swojej pracy możemy korzystać z kilkudziesięciu modeli maszyn rolniczych – twórcy zadbali o wierne odtworzenie ich w grze oraz zapewnienie realistycznego modelu jazdy, opartego o rozbudowany system fizyki. Rozgrywka może toczyć się w jednej z czterech odmiennych lokalizacji. Produkcja studia PlayWay jest w stanie zapewnić przeszło 50 godzin zabawy.

Tryby gry

Farm Expert 2018 posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Farm Expert 2018 w wersji na AND, Switch i iOS charakteryzuje się trójwymiarową oprawą graficzną, która nie robi jednak szczególnie dobrego wrażenia. Zarówno wygląd otoczenia, jak i stworzone na potrzeby gry modele zwierząt, roślin i maszyn pozostawiają wiele do życzenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Farm Expert 2018

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS
Switch