Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOSSwitch
Okładka Farm Expert 2018 Mobile (AND)
OkładkaFarm Expert 2018 Mobile (AND)

Farm Expert 2018 Mobile

Farm Expert 2018

Kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów, tym razem przygotowana z myślą o platformach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch. Tytuł pozwala wcielić się w rolnika zajmującego się swoim gospodarstwem.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farm Expert 2018 Mobile Premiera

18cze2017

iOS

29cze2017

AND

30mar2018

Switch

producent: SimFabric wydawca: PlayWay Strona oficjalna

Gry podobne do Farm Expert 2018 Mobile

Farming Simulator 20

Farming Simulator 18

Blocky Farm

Farm Expert 2018 w wersji na AND, Switch i iOS to kolejna odsłona serii symulatorów rolnika. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada studio PlayWay, autorzy m.in. poprzednich odsłon cyklu, a także gry Professional Farmer 2015. Tytuł został przygotowany z myślą o platformach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch.

Mechanika

W wydanym na AND, Switch i iOS Farm Expert 2018 wcielamy się w rolnika, który pielęgnuje i rozwija swoje gospodarstwo. Zajmujemy się uprawą roślin i hodowlą zwierząt, sprzedażą wyprodukowanych przez siebie produktów i kupowaniem potrzebnych nam artykułów. W swojej pracy możemy korzystać z kilkudziesięciu modeli maszyn rolniczych – twórcy zadbali o wierne odtworzenie ich w grze oraz zapewnienie realistycznego modelu jazdy, opartego o rozbudowany system fizyki. Rozgrywka może toczyć się w jednej z czterech odmiennych lokalizacji. Produkcja studia PlayWay jest w stanie zapewnić przeszło 50 godzin zabawy.

Tryby gry

Farm Expert 2018 posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Farm Expert 2018 w wersji na AND, Switch i iOS charakteryzuje się trójwymiarową oprawą graficzną, która nie robi jednak szczególnie dobrego wrażenia. Zarówno wygląd otoczenia, jak i stworzone na potrzeby gry modele zwierząt, roślin i maszyn pozostawiają wiele do życzenia.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Farm Expert 2018 Mobile: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS
Switch