Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Farming Simulator 2008 (PC)

Farming Simulator Classic PC

Farming Simulator 2008

Gra symulacyjna pozwalająca na wcielenie się we właściciela gospodarstwa rolnego. Z pomocą różnorodnych maszyn uprawiany różne zboża, a następnie zbieramy je, aby potem sprzedać z zyskiem.

Symulacje | rolnicze

PC Windows
Okładka Farming Simulator 2008 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14kwietnia2008

23marca2012

pudełko PL

Farming Simulator Classic to zgodnie z nazwą gra pozwalająca na zakosztowanie życia właściciela współczesnego gospodarstwa rolnego. Na zachodzie tytuł ten został wydany jako Farming Simulator 2008 (a w Niemczech jako Landwirtschafts-Simulator 2008) i zapoczątkował najpopularniejszą serię tego typu. Całość opracowało specjalizujące się w tego typu produkcjach niemieckie studio GIANTS Software.

W grze wcielamy się w rolę w farmera i naszym zadaniem jest zarządzanie gospodarstwem rolnym oraz praca w nim. Możemy zasiąść za kierownicami szczegółowo odwzorowanych pojazdów, takich jak traktory, kombajny czy siewniki. System sterowania wszystkich tych maszyn cechuje duży realizm, dzięki czemu prowadzi się je podobnie jak w rzeczywistości. Z ich pomocą przyjdzie nam zaorać pole i obsiać je. Dzięki zastosowaniu nawozów dodatkowo zwiększymy nasze szanse na sukces. Potem wystarczy dokładnie zebrać plony, starannie zgromadzić je w silosie, a następnie sprzedać z jak największym zyskiem.

Wirtualne rolnictwo uatrakcyjnia zaawansowany system pogody. Powoduje on, że profesja rolnika nie zawsze jest łatwa, a deszcz czy grad potrafią solidnie utrudnić nam życie. Nie zapomniano też o cyklu dnia i nocy. Ma to o tyle duże znaczenie, że często zmuszeni będziemy kontynuować pracę po zmroku. Świat gry ma strukturę otwartą i zachęca do eksploracji. Autorzy przygotowali masę pomysłowych zadań, a dodatkowo dostępny jest też tryb kariery. Zabawę znacząco wydłuża też możliwość ściągania nowych pojazdów z Internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 211 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Gry podobne do Farming Simulator Classic

Wymagania wiekowe Farming Simulator 2008

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Farming Simulator Classic

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 2.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1