Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGSwitch
Okładka Fae Farm (Switch)
OkładkaFae Farm (Switch)

Fae Farm Switch

Rolnicza gra RPG, w której akcja jest zaakcentowana mocniej niż w typowych produkcjach tego typu. W Fae Farm nie tylko prowadzimy własną farmę, lecz także eksplorujemy świat, odkrywamy jego tajemnice oraz mierzymy się z czyhającymi w nim niebezpieczeństwami.

RPG | fantasy | rolnicze | na 2 osoby | kooperacja | RPG akcji | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fae Farm Premiera Switch

2023

producent: Phoenix Labs wydawca: Phoenix Labs

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fae Farm jest rolniczą grą RPG, która kładzie większy niż typowi przedstawiciele gatunku nacisk na akcję. Produkcja została opracowana przez studio Phoenix Labs.

Fabuła

Fae Farm zabiera nas w podróż do fantastycznego uniwersum, a dokładnie – na wyspę Azoria, gdzie magia stanowi element codzienności. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać, która prowadzi własne gospodarstwo, a w przerwach od pracy na farmie odkrywa tajemnice wyspy i rozprawia się z czyhającymi na niej niebezpieczeństwami.

Mechanika

W Fae Farm akcję oglądamy z lotu ptaka. W trakcie rozgrywki, którą rozpoczynamy od stworzenia postaci, naszym najważniejszym zadaniem jest prowadzenie własnej farmy w rytm kolejnych pór roku. Niemniej, na uprawie ziemi zabawa się nie kończy, gdyż wyspa jest pełna różnorodnych lokacji czekających na odwiedzenie, postaci do poznania oraz zadań do realizacji. Przemierzając Azorię i wykonując kolejne misje, stopniowo poznajemy jej tajemnice, nawiązujemy przyjaźnie z jej mieszkańcami, a także mierzymy się z niebezpieczeństwami. Starcia z przeciwnikami są dynamiczne, a w ich trakcie robimy użytek z różnorodnych zaklęć.

W miarę postępów nie tylko poszerzamy wachlarz dostępnych czarów, lecz także zdobywamy różnorodne dodatki kosmetyczne – od elementów ubioru dla naszej postaci, po rozmaite dekoracje dla naszej farmy. Ponadto w grze zaimplementowano system craftingu, dzięki któremu możemy samodzielnie wytwarzać nowe elementy wyposażenia.

Tryby gry

Fae Farm pozwala na zabawę w pojedynkę lub w trybie współpracy dla maksymalnie czterech osób (przez Internet lub na wspólnym ekranie).

Kwestie techniczne

Fae Farm posiada barwną grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Fae Farm: 12+