Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria MLB: The Show - seria gier

MLB: The Show 24
MLB: The Show 24

Sportowe 19 marca 2024

19. główna część serii bejsbolowych gier sportowych opartej na licencji amerykańskiej ligi Major League Baseball. MLB: The Show 24 oferuje szereg trybów (np. Storylines z legendami dyscypliny), w których możemy zarówno brać udział w meczach, jak i zająć się zarządzaniem drużyną.

PS5XSXPS4XONESwitch

MLB: The Show 23
MLB: The Show 23

Sportowe 28 marca 2023

Osiemnasta odsłona sportowego cyklu opartego na licencji amerykańskiej ligi bejsbolowej. MLB: The Show 23 pozwala zarówno na bezpośredni udział w meczach, jak i zarządzanie drużyną. Twórcy umożliwili również międzyplatformową rozgrywkę.

PS5XSXPS4XONESwitch

MLB: The Show 22
MLB: The Show 22

Sportowe 5 kwietnia 2022

MLB: The Show 22 jest siedemnastą częścią sportowej serii korzystającej z licencji najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolowej. Gra oferuje ulepszoną rozgrywkę i grafikę, jak również opcję cross-play, pozwalającą na wspólną zabawę posiadaczom rożnych konsol.

PS5XSXPS4XONESwitch

MLB: The Show 21
MLB: The Show 21

Sportowe 20 kwietnia 2021

MLB: The Show 21 jest szesnastą odsłoną sportowego cyklu na licencji najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolowej. Wraz z nią seria trafiła na konsole dziewiątej generacji i doczekała się wielu usprawnień.

PS5XSXPS4XONE

MLB: The Show 20
MLB: The Show 20

Sportowe 17 marca 2020

Piętnasta odsłona rozwijanego przez Sony cyklu symulatorów baseballu. MLB: The Show 20 kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki i wierne odwzorowanie faktycznie istniejących zawodników i stadionów z amerykańskiej ligi Major League Baseball.

PS4

MLB: The Show 19
MLB: The Show 19

Sportowe 26 marca 2019

Czternasta odsłona serii symulatorów baseballu rozwijanej przez firmę Sony Interactive Entertainment. Produkcja posiada realistyczny model rozgrywki, atrakcyjną oprawę graficzną oraz licencję Major League Baseball.

PS4

MLB: The Show 18
MLB: The Show 18

Sportowe 27 marca 2018

MLB: The Show 18 to trzynasta odsłona konsekwentnie rozwijanej od lat przez firmę Sony, popularnej serii symulatorów baseballu. Produkcja oferuje szeroki wachlarz trybów rozgrywki i stawia na realizm zarówno w kwestii samej zabawy, jak i grafiki. Omawiany tytuł pozwala zarówno na kierowanie drużyną na boisku, jak i wcielanie się w jej menadżera.

PS4

MLB: The Show 17
MLB: The Show 17

Sportowe 28 marca 2017

Dwunasta odsłona serii symulatorów baseballa, tworzonej na konsole z rodziny PlayStation przez studio SIE San Diego. Podobnie jak poprzednie części, MLB: The Show 17 korzysta z licencji amerykańskiej ligi Major League Baseball, dzięki czemu możemy liczyć na oficjalną listę drużyn ze Stanów Zjednoczonych i Kanady wraz z ich zawodnikami. Jak zwykle, gracze mają do czynienia z kompleksowym symulatorem baseballa wzbogaconym o liczne elementy menedżerskie. MLB: The Show 17 oferuje bogaty wybór trybów gry, począwszy od pojedynczych meczów do całych sezonów. W kampanii gracze kierują wybraną przez siebie drużyną. Bawimy się nie tylko na stadionach, ale także decydujemy o wyborze poszczególnych zawodników, ich treningu oraz transferach. Jak w poprzednich latach, statystyki baseballistów modyfikowane są na bieżąco, w zależności od ich występów w trakcie trwania sezonu 2017/18 MLB. Największą nowością w produkcji jest tryb Retro, nawiązujący do produkcji z 8- i 16 bitowych konsol. Ponadto MLB: The Show 17 oferuje możliwość zabawy wieloosobowej.

PS4

MLB: The Show 16
MLB: The Show 16

Sportowe 29 marca 2016

Kolejna odsłona popularnego symulatora bejsbolowego, stworzona podobnie jak wszystkie ostatnie części cyklu przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Główne założenia rozgrywki w MLB: The Show 16 nie odbiegają od rozwiązań, znanych z poprzednich odsłon serii, zaś główną ambicją deweloperów stało się tradycyjnie możliwie jak najwierniejsze odwzorowanie bejsbolowych zmagań. Twórcy zatroszczyli się jednak o odpowiednią porcję urozmaiceń i nowości, w tym system ShowTime, pozwalający na chwilowe spowolnienie czasu, celem dokładniejszego uderzenia piłki lub złapania jej za pomocą efektownego skoku. W wersji na konsolę PlayStation 4 usprawniono ponadto tryb Road to the Show, a dzięki zmienionemu programowi treningowemu w grze możemy odblokować rozmaite perki, przydatne podczas kolejnych spotkań.

PS4PS3

MLB 15: The Show
MLB 15: The Show

Sportowe 31 marca 2015

Dziesiąta odsłona popularnej serii gier sportowych o baseballu, odwzorowujących najpopularniejsze i najważniejsze rozgrywki w ramach Major League Baseball. W stosunku do poprzedniej części, MLB 15: The Show oferuje uaktualnione składy i drużyny. W wersji na konsole stacjonarne PlayStation 3 i PlayStation 4 wprowadzono ponadto usprawnienia techniczne, takie jak ładniejsza grafika, poprawiona fizyka piłki, ulepszone AI oraz nowe animacje zawodników, dzięki czemu możemy zaobserwować zupełnie nowe sytuacje w polu gry. Ponadto uproszczono nieco model sterowania pałkarzem, ułatwiając kontrolę gałką analogową. Po raz pierwszy w historii marki produkcja posiada też licencjonowany sprzęt baseballowy (pałki, kaski, ubrania itd.). Dzięki modułowi menedżerskiemu możemy podpisywać kontrakty sponsorskie z autentycznymi firmami. Ulepszono przy tym sposób zarządzania drużyną, kupowania nowych zawodników oraz trenowania ich. W grę wbudowana została audycja radiowa Inside The Show, na bieżąco i codziennie komentująca autentyczne rozgrywki ligowe w sezonie 2015.

PS4PS3PSV

MLB 14: The Show
MLB 14: The Show

Sportowe 1 kwietnia 2014

MLB 14: The Show to już dziewiąta seria bardzo popularnej wśród miłośników baseballa gry sportowej, tworzonej po raz kolejny przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Twórcy wraz z tą odsłoną oferują nam zmiany w trybach rozgrywki oraz szereg usprawnień wizualnych.

PS4PS3PSV

MLB 13: The Show
MLB 13: The Show

Sportowe 5 marca 2013

MLB 13: The Show to ósma część cieszącej się ogromną popularnością baseballowej gry sportowej, stworzonej przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Tym razem twórcy zdecydowali się na pewne zmiany formuły zabawy w sieci oraz przebudowali system rozgrywki, między innymi, poprzez wprowadzenie ułatwienia dla nowych graczy.

PS3PSV

MLB 12: The Show
MLB 12: The Show

Sportowe 6 marca 2012

MLB 12: The Show to siódma odsłona popularnej, baseballowej serii rozwijanej przez deweloperów ze studia Sony Computer Entertainment San Diego. Tym razem twórcy postarali się o bardziej realistyczną fizykę w grze, czy szereg nowych animacji.

PS3PSV

MLB 11 The Show
MLB 11 The Show

Sportowe 8 marca 2011

Kolejna odsłona cieszącej się dużą popularnością baseballowej serii stworzona została wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 3. MLB 11: The Show wprowadza szereg nowych rozwiązań m.in. w zakresie sterowania poczynaniami wirtualnych pałkarzy i miotaczy.

PS3

MLB 10 The Show
MLB 10 The Show

Sportowe 2 marca 2010

Kolejna odsłona symulatora baseballu przeznaczonego dla konsol firmy Sony. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii MLB, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Mechanika gry stawia na realizm i umożliwia zabawę w jednym z sześciu trybów, wśród których znajdziemy jeden pozwalający na wcielenie się w trenera.

PS3PS2PSP

MLB '09: The Show
MLB '09: The Show

Sportowe 3 marca 2009

Kolejna odsłona serii symulatorów baseballu na konsole firmy Sony. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligi MLB, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Najważniejszą nowością jest interaktywny trening. Składa się on z pomniejszych minigierek, za pomocą których możemy zwiększyć umiejętności naszego podopiecznego. Poza tym, dopracowano sterowanie oraz podkreślono rolę trenera.

PS3PS2PSP

MLB '08: The Show
MLB '08: The Show

Sportowe 4 marca 2008

MLB 08: The Show to gra sportowa, która skupia się na rozgrywkach baseballowych. Tytuł ten jest jedyną liczącą się pozycją na rynku o tej tematyce.

PS3PS2PSP

MLB '07: The Show
MLB '07: The Show

Sportowe 22 lutego 2007

MLB '07: The Show jest kontynuacją, dobrze przyjętej przez konsumentów, symulacji gry w baseball, przygotowanej przez fachowców z Sony Computer Entertainment. Nowy produkt, jak zresztą każda kolejna część jakiejkolwiek sportowej serii, stanowi pozycję zaktualizowaną i ulepszoną.

PS3PS2PSP

MLB '06: The Show
MLB '06: The Show

Sportowe 1 marca 2006

MLB ’06: The Show jest jedyną grą baseballową posiadającą oficjalną licencję trzech najważniejszych organizacji tego sportu: Major League Baseball Properties (MLBP), Major League Baseball Advanced Media (MLBAM) oraz Major League Baseball Players Association (MLBPA). Grę wyprodukowała i wydała firma Sony Computer Entertainment America.

PS2PSP