Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2019, 22:56

autor: Vergil

The Last of Us Remastered w PlayStation Plus na październik

Firma Sony Interactive Entertainment ujawniła tytuły, które w październiku sprawdzą abonenci PlayStation Plus. Na posiadaczy konsoli PlayStation 4 będą czekać gry The Last of Us: Remastered oraz MLB: The Show 19.

Poznaliśmy tytuły, które w październiku trafią do abonentów PlayStation Plus. Pierwszym z nich jest The Last of Us: Remastered, czyli odświeżona wersja przygodowej gry akcji z elementami survival horroru od Naughty Dog, która trafiła na PlayStation 4 w 2014 roku. Produkcja przenosi nas w podróż do świata, gdzie krwawe żniwo zbiera tajemnicza choroba zmieniająca ludzi w przerażające, zmutowane istoty. Jej głównymi bohaterami są mężczyzna imieniem Joel oraz nastoletnia Ellie, którzy próbują przeżyć w tej niegościnnej rzeczywistości. Oprócz kampanii fabularnej na sprawdzenie czeka tu rozbudowany tryb multiplayer. Tytuł może się poszczycić doskonałymi ocenami (ich średnia to 95% według serwisu Metacritic) oraz mnóstwem branżowych nagród.

Druga pozycja to MLB: The Show 19, czyli przedostatnia część serii symulatorów baseballu. W trakcie zabawy gracze mogą wcielić się w menadżerów wybranej drużyny, a także przejąć nad nią bezpośrednią kontrolę podczas rozgrywek. Filarem gry jest rozbudowany tryb kariery, czyli Road to the Show; oprócz tego znajdziemy tu pojedyncze spotkania i turnieje, a także tryby Moments (gdzie możemy przeżyć najważniejsze wydarzenia z historii tej dyscypliny sportowej) oraz March to October (gdzie toczymy szybką walkę o tytuł mistrza). Oczywiście nie brakuje tu również multiplayerowych wariantów rozgrywki.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Październikowa oferta PlayStation Plus:

  1. The Last of Us: Remastered (PS4)
  2. MLB: The Show 19 (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 1 października.

Gry, które w październiku zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Batman: Arkham Knight (PS4)
  2. Darksiders III (PS4)
The Last of Us to jedna z najważniejszych marek w portfolio firmy Sony Interactive Entertainment. - The Last of Us Remastered w PlayStation Plus na październik - wiadomość - 2019-09-24
The Last of Us to jedna z najważniejszych marek w portfolio firmy Sony Interactive Entertainment.

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach