Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2019, 22:56

autor: Vergil

The Last of Us Remastered w PlayStation Plus na październik

Firma Sony Interactive Entertainment ujawniła tytuły, które w październiku sprawdzą abonenci PlayStation Plus. Na posiadaczy konsoli PlayStation 4 będą czekać gry The Last of Us: Remastered oraz MLB: The Show 19.

Poznaliśmy tytuły, które w październiku trafią do abonentów PlayStation Plus. Pierwszym z nich jest The Last of Us: Remastered, czyli odświeżona wersja przygodowej gry akcji z elementami survival horroru od Naughty Dog, która trafiła na PlayStation 4 w 2014 roku. Produkcja przenosi nas w podróż do świata, gdzie krwawe żniwo zbiera tajemnicza choroba zmieniająca ludzi w przerażające, zmutowane istoty. Jej głównymi bohaterami są mężczyzna imieniem Joel oraz nastoletnia Ellie, którzy próbują przeżyć w tej niegościnnej rzeczywistości. Oprócz kampanii fabularnej na sprawdzenie czeka tu rozbudowany tryb multiplayer. Tytuł może się poszczycić doskonałymi ocenami (ich średnia to 95% według serwisu Metacritic) oraz mnóstwem branżowych nagród.

Druga pozycja to MLB: The Show 19, czyli przedostatnia część serii symulatorów baseballu. W trakcie zabawy gracze mogą wcielić się w menadżerów wybranej drużyny, a także przejąć nad nią bezpośrednią kontrolę podczas rozgrywek. Filarem gry jest rozbudowany tryb kariery, czyli Road to the Show; oprócz tego znajdziemy tu pojedyncze spotkania i turnieje, a także tryby Moments (gdzie możemy przeżyć najważniejsze wydarzenia z historii tej dyscypliny sportowej) oraz March to October (gdzie toczymy szybką walkę o tytuł mistrza). Oczywiście nie brakuje tu również multiplayerowych wariantów rozgrywki.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Październikowa oferta PlayStation Plus:

  1. The Last of Us: Remastered (PS4)
  2. MLB: The Show 19 (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 1 października.

Gry, które w październiku zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Batman: Arkham Knight (PS4)
  2. Darksiders III (PS4)
The Last of Us to jedna z najważniejszych marek w portfolio firmy Sony Interactive Entertainment. - The Last of Us Remastered w PlayStation Plus na październik - wiadomość - 2019-09-24
The Last of Us to jedna z najważniejszych marek w portfolio firmy Sony Interactive Entertainment.

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.