Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2019, 22:26

autor: "Vergil"

Data premiery i klimatyczny zwiastun The Last of Us 2

Firma Sony Interactive Entertainment w końcu podzieliła się datą premiery gry The Last of Us Part 2. Poza tym doczekaliśmy się klimatycznego zwiastuna, w którym pojawiają się zmutowani przeciwnicy i Joel we własnej osobie.

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, gwiazdą najnowszej transmisji State of Play była gra The Last of Us: Part II. Firma Sony Interactive Entertainment zaprezentowała jej nowy klimatyczny zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej, a także ujawniła, że pozycja zadebiutuje 21 lutego 2020 roku na PlayStation 4.

Na materiale wideo możemy zobaczyć między innymi śnieżne lokacje, a także po raz pierwszy spojrzeć z bliska na zmutowanych przeciwników. Oprócz tego twórcy pozwalają nam rzucić okiem na brutalne starcia z ludzkimi oponentami czy wreszcie dowiedzieć się, o co tak właściwie chodzi Ellie. Całość wieńczy scena, w której pojawia się Joel.

W The Last of Us: Part II nie zabraknie mocnych, brutalnych scen. - Data premiery i klimatyczny zwiastun The Last of Us 2 - wiadomość - 2019-09-24
W The Last of Us: Part II nie zabraknie mocnych, brutalnych scen.

O tym, że ekipa Naughty Dog pracuje nad grą The Last of Us: Part II, wiemy od grudnia 2016 roku i choć od oficjalnej zapowiedzi tej produkcji minęły już niemal trzy lata, jej zawartość w dużej mierze stoi pod znakiem zapytania. Niemniej, niemal rok później doczekaliśmy się brutalnego zwiastuna, z kolei zeszłoroczne targi E3 przyniosły pierwszą prezentację rozgrywki, a także garść konkretów na temat fabuły i zmian w mechanice, obecności trybu multiplayer oraz Ellie będącej jedyną grywalną postacią; na następną tak dużą dawkę informacji musieliśmy czekać aż do dzisiaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us: Part II
  2. The Last of Us 2 wygląda aż zbyt pięknie